Re: 159 2.4 diisli reaalne kütusekulu

#16
ts kirjutas:vahepeal maanteel köhimas käid, siis ei tohiks midagi juhtuda ;-)
Kord kuus Steffanis pitsat söömas käia lõunapausiks? Kiirelt sinna, kiirelt tagasi. :angel:

Igal juhul tänud.

Kokkuvõtlikult tõesti tundub, et 2.4 diisel on optimaalseim valik. 1.9 on kindlasti säästlikum, kui üksi ringi vurada ja kuhugile kiiret pole, bensukas liiga kulukas ja 2.4 mõnus keskpaik. 2.4 kasuks räägib veel see, et kui tõesti lisadega mudelit otsida, naine ja laps autosse, pagass limonaadi ja telke täis ning võiks nagu nädalase tripi ette võtta küll ;)

Ma omad vastused vist sain, aga see ei tähenda, et te edasi ei või arutleda :p
--
Urmas

Re: 159 2.4 diisli reaalne kütusekulu

#17
Minu kogemus nii 1.9 kui 2.4 puhul 159 roolis - ma ei saanud mitte midagi aru, vahest siis mõlemad olid uimase võitu. Võimalik, et see 2.4 oli kuskilt otsast katki. Emotsiooni ei tekkinud. Ise võtaks kütusekulu poolest 1.9 sest see oli nende mootorite ainuke vahe. Njaa 147 peal on 1.9 suht lõbus juba. Noormees, kes mulle auto müüs, paistis päris ehmunud kui ma esimest korda parklast välja sõitsin. Kui ta seda siin nüüd loeb, siis tunnistan, et olin ise ka pire ehmunud, aga rohkem "sillas". Aga üldiselt peitub puhas rõõm siiski bensiinis. Kevad südamesse!
Pilt
Pilt

Re: 159 2.4 diisli reaalne kütusekulu

#19
j00nas kirjutas:päris pikalt juba müügis olnud... Eelmine kord kui sedaan-automaat müüki tuli, kadus mõne päevaga.
Eks hind on ka suht krõbe. Asub masin Jõgeval ja ilmselt seetõttu ka müük raskendatud.
Samas suuremad hooldused kõik hiljuti tehtud ja peaks järgmine 10-15k puhast sõitu olema.
Ise autot näinud ei ole, väga rohkem kommenteerida ei oska.
--
Urmas