159 tagakapotid irvitavad

#1
:hi:

Vaatan siin kuulutusi endiselt :angel:
Ja mis silma paistab on 159'te paigast ära tagaluugid nii sedaanidel kui ka universaalidel.

Teab keegi öelda, kas tegemist on mingi lihtsa luku vastuse korrigeerimisega või on tegemist ala kere järeleandmise vms tüüpveaga?

Kui see nimekiri ette võtta, siis tagatulesid uurides on väga selgelt mitmetel näha tagaluugi vale asend. Ka 2011 mudelitel veidi hoiab luuk kõrgemale ning tihtlugu just paremast äärest rohkem.

http://www.auto24.ee/kasutatud/nimekiri.php?b=9&bw=955

Urmas
--
Urmas

Re: 159 tagakapotid irvitavad

#2
Ma olen päris kindel, et enamasti ikka on tegu lihtsa kulumisega, mida saab kergelt korrigeerida. Asjad võivad ikka aastatega natuke venida, kuluda jne. Aga... On ka muidugi väike võimalus, et tegu on halvasti tehtud avarii tagajärgede likvideerimisega. Seda kontrolli konkreetsel autol vin päringuga.
Yes, it's tricky, but assembling an Alfa always is! :D

Re: 159 tagakapotid irvitavad

#3
tegelikult on igal luugil olemas kaks kinnituspolti ja kaks kummipunni, mille abil saab luuki reguleerida- aja möödudes vajub paratamatult luuk ära (tihendid, hinged jms kuluvad) ning KUI mingit laksu pole olnud või siis ei ole kasutatud valesid gaasvedrusid/löödud pagassiluuk kinni nii, et midagi vahel on; siis on see kõik lihtsalt tehtav.

Tavaliselt lihtsalt ei tehta :roll:

P.S. see ei ole ainult Alfade eripära (üsna palju masinaid liigub natuke vigaste luukidega ringi)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159 tagakapotid irvitavad

#4
ts kirjutas:...
P.S. see ei ole ainult Alfade eripära (üsna palju masinaid liigub natuke vigaste luukidega ringi)
Nõus, ma olen seni pea igal oma kasutatud masinal luuke või uksi siit-sealt korrigeerinud lihtsalt vastuste või hingede nihutamisega :) Halvemal juhul aga tuleb hinged vahetada ja hingede kinnitusi ka järele aidata.
--
Urmas