Mudisin juhet ja pistsin sisse - vaikus

#31
Meisterdasin kollase otsiku sobivaks, panin külge nii, nagu pildil viidatud. Värv viitab värvile.. (duh).
Aga klikkides "SRC" nuppu, ütleb midagi sarnast, et välist sisendit pole (ing.k "Source not available" vms.).
muditud paigutus.jpg
Ma lihtsalt nüüd avastasin, et värvid oleks võinud teisiti panna :D
muditud paigutus.jpg (41.33 KiB) Vaadatud 5572 korda
On veel miskit, mida võiks proovida, enne, kui hakkan tõesti uut makki vaatama. Ilmselt siis juba Androidi. Eel pool mainiti, et isegi 300€ eest saab + siis kõlarid + siis tööraha. Viimane vast kõige kallim :roll:
--
Urmas

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#32
Telefonil on volüüm põhjas, eks? Kas raadio vähemalt aru saab, et mingi uus AUX on küljes? Või on SRCi vajutades kõik valikud täpselt samamoodi nagu siis, kui seda juhet taga polnud?

Mul SRCi polegi, on vaid FM ja CD. AUXi leiab ta CD-d vajutades. Ja kui juhet taga pole, siis AUXi ei pakutagi ehk sellest saan ma aru, et ta tajub mingit lisajuhet enda küljes, sõltumata sellest, kas AUX-juhtme küljes telefon on ja kas see mingit signaali annab.

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#33
loogika ütleb, et makk tunneb ära, et telefon on ühendatud aga telefon ei anna sisendit (veateate põhiline on küsimus selles, et kas sisendi formaat on vale või ei ole sellel makil üldse ette nähtud aux sisendit) AFR ja AFL peaks koos maaga andma stereoheli, mida juhib telefon...

kui aux ei ole ühendatud, siis käib src (või CD ainult CD järgi).... postitusi vaadates peaks olema kaablid õigesti ühendatud
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#34
Vol põhjas.
CD nuppu eraldi pole, on SRC ja tõesti, ei mingit reaktsiooni maki poolt.
"Source not available" viitab justkui sellele makk peaks toetama auxi. Pesad ja kleepsud ka olemas :)

Netist kahjuks ja lahendust ei leidnud, ka mitte õiget juhet, mis just sinna peaks käima. See 30€ variant on ka kahtlane.

Telefoni väljund töötab korralikult teiste seadmetega. Ja juhet väljutades telefon käitub samuti, kui teiste seadmetega. Makk on ainult vait :)

Kui mingit head ideed silma ei torka, siis jätan lõpuks teema sinna paika ja hakkan uut lahendust vaatama. (Või kui diisel üle viskab, uut autot õige lahendusega:D)
--
Urmas

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#35
Imelik värk.
Ma ostsin kuskilt audiocityst tavalise aux adapteri (kollane pistik koos juhtmetega ) panin külge ja toimis. Aux sisendi saad "CD" nuppu kaks korda vajutades.

Siis mingi aeg väsisin selle juhtme pideva otsa toppimisega ära ja rändasin oomipoodi. Seal tasin mingi Bluetooth audio vastuvõtja. ühendasin selle aux sisendiga ja peitsin raadioalla. Aa... see tahtis usb otsa 5 volti saada, selleks sain mingi stepdown mooduli 12v-5voldile.
kõik toimis ideaalselt.
Aa... probleem on uuemate telefonidega mis tahavad saada mingit x-takistust et nad teaks sinna 3.5 otsale üldse mingit muusikat saata.
sellepärast läksin vist üldse seda bluetooth-i teed. Kui ma kunagi viitsin selle kompoti oma autost välja kruttida siis võin selle kellelegi loovutada mingi summa eest.
155, 2x166, 159 ja 75?

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#37
:hi:

mina näiteks ostsin iibei kaudu koleda plastkäki (umbes sellise http://www.amazon.de/USB-AUX-Adapter-Al ... B00D43XWUK ) ja see 147 peal hakkas igati hästi tööle (tõsi küll- võtab vaid ühe kanali korraga)

kui ma nüüd õigesti mäletan, siis olid selle pistiku otsad umbes samad, mis Sul pildi peal paistavad (kuigi 147 makk on natuke teine võiks eeldada, et boksi ots neil sama)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#41
julla on autos (liimitud 147 armatuuri), auto ei kuulu mulle ja on Pärnus, mina olen Pärnus peamiselt suveperioodil (ja vahel harva, kui ilm lubab) siis ka talveperioodil (võib olla järgmine nädalavahetus ilm lubab... aga pole kindel)

muidugi enne pean autoomanikuga läbirääkimisi pidama, et Ta võimaldaks juudepääsu auto armatuurile (s.h maki eemaldamisele jne)- ei pruugi ostutuda probleemiks aga ilma selleta, et ise kangutama läheksin see vist ei tööta
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159 AUX adaptri paigaldamine

#42
Vast ei ole mõtet nii palju vaeva näha ja lõhkuma hakata. Kui praegu arvutan, siis praegune juhe maksis kokku ca 20 eur mu jaoks.
BT julla on 50-70 koos transpordiga ja vbla hakkab tööle. Kui ei hakka, siis vaja uus ostja leida sellele ka.

Kui hästi otsida, siis äkki saaks alla 400€ juba Androidi maki hoopis kätte :) See lahendaks kõik mu mured ja unistused.

Samas, kui kellelgi juhtmeid ja jullasid või Alfa 159 tavalisi või Androidi või mis iganes op.systeemiga makke, mis sinna sobivad, üle on, võib märku anda. Mingi hetk ma mingi asja ostan enivei ära.
--
Urmas