Re: 159'le sobivate filtrite valimine

#2
Mootori õhufiltri puhul- selle kujuga filtri puhul on oluline vaid kõrgus (kõrgus on neil sama, läbimõõt natuke erinev-> arvatavasti sobivad kõik ilusti ... soovitaks võtta kõige suurema läbimõõduga filtri, mis korpusse mahub... teoreetiliselt peaks kõige kauem kestma)

Salongifiltri puhul on küsimus kõrguses (nagu paistab, siis pakutakse 30mm ja 40mm filtrit). Kuna mul puudub igasugune teadmine sellest, millise asetusega see filter on, siis soovitaks esmalt vana filter eemaldada ja vaadata mis kõrgusega see on (filtrikõrguse erinevus on tingitud nii paljudest asjadest, et seda on keeruline niisama prognoosida)

Kui vana filtrit enne eemaldada ei soovi, siis panusta 30mm kõrgusega filtri peale (see läheb kindlasti paika ja saad vajadusel mingi hoidiku sinna leiutada)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159'le sobivate filtrite valimine

#7
Huvitav et VIN koodi ei tunne ära .
Siis tuleb muid kanaleid pidi kaevata. Ise olen kasutanud Mann filtrate online kataloogi kuna tundub olema usaldusvärne , mõõdud ja parameetrid ilusti saadaval.
http://catalog.mann-filter.com/EU/eng/v ... 20(T64618)
Sinu toodud lingil peaks sobima kõik mootori õhu filtrid ( erinevad tootjad natuke mängivad mõne mm võrra mõõtudega kuid kõik nad peaks sobima) , õli filter peaks olema kõrgusega 74 mm ja salongika mõõdud saad ka sealt lehelt.