159SW tagaakna pesu

#1
Tere!

Üleöö tekkis probleem, kus tahtes tagumist akent pesta, ei juhtu mitte midagi - ei tule ei klaasipesuvedelikku ega ka mitte kojamees ei liigu. Lihtsalt kojameest kasutades on kõik korras, aga pesemisfunktsioon ei tööta.
Alfaowner.com-is oli ühel vennal sama probleem, ta kontrollis omal kaitsmed üle ja need olid Ok. Kuna tegelikult seal vastust ei tulnud, siis pöördun Teie poole, ega keegi ei oska öelda, mis värk on?

Re: 159SW tagaakna pesu

#3
step 1 kaitse+ relee, step 3 lüliti

Pole 159SW tagumise kojamehega kokku puutunud, kuid eeldan, et ka seal on käivitamiseks vaja kangi lükata- edasine on lihtne-> lüliti annab impulsi läbi kaitsme aegreleesse, mis omakorda fikseerib signaali, paneb tööle pumba ning käivitab kojamehe. Kuna kojamees ise töötab, siis panustaks kas sellele, et signaali releelt edasi ei lähe või siis releele ei tule (seda saad testida selliselt, et kui kangi lükkad, peab hakkama pesuripump undama- kui hakkab aga vett ei ole, siis on voolikus mingi jama ees)

Lahenduseks - otsi relee üle ja katseta, kas vool peale tuleb-> kui vool tuleb peale, on probleem relees, kui mitte, siis kas juhtmestikus või relees endas

P.S. kahjuks ei tea, kuskohast seda releed otsida võiks või milline see välja võiks näha
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: 159SW tagaakna pesu

#4
Jääs ei ole, sest esiklaasile vett tuleb ja auto on plusskraadidega garaažis. Kui ma ütlen, et mitte midagi ei juhtu seda kangi üles lükates, siis ma mõtlen, et mitte midagi ei juhtugi, pump ei hakka undama. 159SW-l käib tagumine kojamees käima, liigutades pöidlaga kangil olevat lülitit allapoole, kust ta kohe tagasi hüppab vedru pärast - peabki nii olema. Välja lülitad samamoodi. Tagaklaasi pesu käib lükates sama lülitit ülespoole. Vaatan, mis see relee mulle ütleb.
cron