Re: 1.9 JTDm jõnksutamine ning väljasuremine

#16
Täna sai autot veidi uuritud ning lahti võetut. Puhastatud said MAP ning MAF andurid ning sai ka EGR üle vaadatud. EGR oli üllatuseks autol plaadiga 100% ära blokeeritud, ehk seda soovitatud väikest auku plaadis küll polnud (imelik, et sellest mingit märguannet ei tule).

Peale neid tegevusi toimib auto oluliselt paremini ning linnas sõites kõik toimis ideaalselt. Maanteele jõudes hakkas mingil hetkel kostma ka mingit undamist, mis justkui polnud sõltuv mootorist vaid mis kiirusega kaasas käis.

Peale MAP ja MAF andurite puhastust on maanteel taas võimalik 5 & 6 käiku kasutada. Mingil hetkel hakkas siiski taas jõnksutama ning valget tossu ajama ning seekord õnnestus ka toimunu videosse saada: https://youtu.be/eGJjKi_YhE4

Hetkeks tõmbab ka turborõhu hästi kõrgeks ning siis kukub kolinal
Viimati muutis vertigo, 31 Mai 2018, 23:35, muudetud 1 kord kokku.

Re: 1.9 JTDm jõnksutamine ning väljasuremine

#18
hoihoi- selle pildi peale panustaksin sellele, et Sul viskab ülerõhuklapp villast ja (veel tõenäoliselmalt) kuskil on mingi kummilullu, mis ennast suure survega pesast välja lööb ning pöörete langedes uuesti tagasi tõmbab.

VAG 1,9 puhul oli tegeimist mootori peal asuva õhutuslõdvikuga, mis overboosti juures lahti hüppas (tossupilv taga, jõud kadunud) ning kui turbo maha rahunes, siis alarõhuga imes uuesti vooliku kinni (kohapeal tuuritades seda ei teinud)... tõsi küll, toss ei olnud nii valge (hallikas oli rohkem)
Tegelikult ma olen normaalne....