159 eesmised porilapakad

#1
Tellisin eBayst 159 eesmised porilapakad numbriga 50903292 lootuses et sobivad Spiderile ka. Esitiib pidavat sama olema, küljekarp ilmselt ei saa lõpuni sama olla. Aga ei sobi nad Spiderile - just see küljekarbi eesmise otsa kuju ei klapi. Siit küsimus - kas kellelgi on Tallinnas 159-t, millel eesmisi porilapakaid küljes ei ole - et saaks koha järgi võrrelda kas on autod erinevad või toode küürakas? Kes on nõus oma auto peal võrrelda laskma, võiks helistada 5o122o2 Peeter. Aitäh!

Re: 159 eesmised porilapakad

#2
Tere!

Ma ei vasta küll sinu küsimusele otseselt, aga minu teada porilapakate kinnitused puuritakse tehases juba enne värvimist (võin eksida), mis tähendab, et porilapakate külgepanemisel peaksid tiiva sisse augud puurima. Mul jäid just sel põhjusel 159-le lapakad panemata.

TRK ees peaks 159 seisma, ehk saad nendega jutule.

Urmas
--
Urmas

Re: 159 eesmised porilapakad

#3
Aitäh vihje eest!

Ei nende lapakate kinnitamiseks keresse küll auke puurima ei pea. Kummagi lapaka jaoks on kaasas üks M5 kruvi, üks plekikruvi ja neli U kujulise ristlõikega klambrit, millega lapaka ülespoole minev osa tiiva ääre külge kinnitatakse. Üks kruviauk läheb ilmselt olemasoleva logarikinnituskruvi alla, teisele tuleb logarisse auk teha.

Re: 159 eesmised porilapakad

#4
Pezzi kirjutas:Aitäh vihje eest!

Ei nende lapakate kinnitamiseks keresse küll auke puurima ei pea. Kummagi lapaka jaoks on kaasas üks M5 kruvi, üks plekikruvi ja neli U kujulise ristlõikega klambrit, millega lapaka ülespoole minev osa tiiva ääre külge kinnitatakse. Üks kruviauk läheb ilmselt olemasoleva logarikinnituskruvi alla, teisele tuleb logarisse auk teha.
Ehk need kergelt rooste minevad U-klambrid surutakse vastu värvitud plekki, mis siis hakkavad vaikselt värvi maha hõõruma - kriimud jäävad peale juba paigaldades :)
Seitsekümmend Viis

Re: 159 eesmised porilapakad

#5
spark kirjutas: Ehk need kergelt rooste minevad U-klambrid surutakse vastu värvitud plekki, mis siis hakkavad vaikselt värvi maha hõõruma - kriimud jäävad peale juba paigaldades :)
Just! Ja klambritel on väikesed teravad kidad, mis päris kindlasti värvile või mistahes muule pinnakattele vao sisse veavad.

Re: 159 eesmised porilapakad

#6
Ehk siis tuleb ilmselt meisterdada sinna kerekatiseks midagi alla.
Minu ostetud lapakad ei olnud originaalid. Ma ei tea täpselt, kuidas neid kinnitati, aga tean öelda, et esimesed lapakad hoiavad auto kõvasti puhtamana küll. Pesula vs 100€ lapakate eest tasub u aastaga ära :D
--
Urmas