Re: Bluetooth 159 ja teiste mudelitesse.

#4
Jah, seda küll, et plaadi pealt ei kuula pikemat aega. Kuid kuna mul CD lugeja otse autos siis isegi võiks tööle jaada, ning see CD-boxi pesa võikski mul lihtsalt hetkel tühi olla, kuhu see julla ära ühendada. Kuid siis ostaksin vist juba 2tk.
156'l on mul cd-box kus hunnik plaate sees, seal oleks hädavajalikum isegi. Kuid 159'sse siis oleks ka juba mõtekas osta, arvestades saatekulu mis on ulmeliselt kirves sellise väikse asja saatimiseks Eestisse UK'st.

Võib ju isegi mingi grupiostu orgunnida. :)

Edit:
Otsisin selle jupi EAN nr järgi ja leidsin korralikult soodsamalt ja saksast! :)
https://www.ebay.co.uk/itm/Bluetooth-Mu ... :rk:2:pf:0

Saaymine ka ainult 5 eurot.

Re: Bluetooth 159 ja teiste mudelitesse.

#5
Slicer kirjutas:
02 Dets 2018, 17:35
Jah, seda küll, et plaadi pealt ei kuula pikemat aega. Kuid kuna mul CD lugeja otse autos siis isegi võiks tööle jaada, ning see CD-boxi pesa võikski mul lihtsalt hetkel tühi olla, kuhu see julla ära ühendada. Kuid siis ostaksin vist juba 2tk.
156'l on mul cd-box kus hunnik plaate sees, seal oleks hädavajalikum isegi. Kuid 159'sse siis oleks ka juba mõtekas osta, arvestades saatekulu mis on ulmeliselt kirves sellise väikse asja saatimiseks Eestisse UK'st.

Võib ju isegi mingi grupiostu orgunnida. :)

Edit:
Otsisin selle jupi EAN nr järgi ja leidsin korralikult soodsamalt ja saksast! :)
https://www.ebay.co.uk/itm/Bluetooth-Mu ... :rk:2:pf:0

Saaymine ka ainult 5 eurot.
Seal võib olla see konks, et töötab ainult nende navi konsoolidel

Re: Bluetooth 159 ja teiste mudelitesse.

#6
valmarv kirjutas:
02 Dets 2018, 19:39
Slicer kirjutas:
02 Dets 2018, 17:35
Jah, seda küll, et plaadi pealt ei kuula pikemat aega. Kuid kuna mul CD lugeja otse autos siis isegi võiks tööle jaada, ning see CD-boxi pesa võikski mul lihtsalt hetkel tühi olla, kuhu see julla ära ühendada. Kuid siis ostaksin vist juba 2tk.
156'l on mul cd-box kus hunnik plaate sees, seal oleks hädavajalikum isegi. Kuid 159'sse siis oleks ka juba mõtekas osta, arvestades saatekulu mis on ulmeliselt kirves sellise väikse asja saatimiseks Eestisse UK'st.

Võib ju isegi mingi grupiostu orgunnida. :)

Edit:
Otsisin selle jupi EAN nr järgi ja leidsin korralikult soodsamalt ja saksast! :)
https://www.ebay.co.uk/itm/Bluetooth-Mu ... :rk:2:pf:0

Saaymine ka ainult 5 eurot.
Seal võib olla see konks, et töötab ainult nende navi konsoolidel
Seal lihtsalt välja öeldud, et töötab ka nendel kellel on see ekraaniga "navi" lisa pakett. Seega peaks töötama ka nendel kellel pole seda.

Re: Bluetooth 159 ja teiste mudelitesse.

#7
Öelge palun, kas kellegi on kogemust millise vidinaga saab kõige parema tulemuse bluetooth muusika ja ka telefoni käedvaba süsteemi üles seadmiseks? Mul hetkel autos isegi tehase bluetooth käed vaba süsteem olemas, aga see ei toeta muusika streami ja telefoni käedvaba süsteemina pole sellet ka kasu sest teised kõne puhul mind ei kuule. Võimalik et mingi mikri probleem, aga suures piiris oleks soov kaks probleemi ühe liigutusega lahendada.
Ühe võimalusena pakuti välja sellist lahendust: https://www.dension.com/automotive/prod ... -solutions
Äkki kellelgi aga kogemus, et veel samm edasi minna ja võiamdada ka ekraanipeegeldusi Apple CArPlay vms. Selleks ilmelst tarvis juba kogu ekraanisüsteem värksema vastu vahetada?

Re: Bluetooth 159 ja teiste mudelitesse.

#9
Tere, kas keegi on seda ülaltoodud lingil asuvat juhet sellisesse boxi ka ühendanud? On see võimalik? Seal kuulutuses - ja teistes sarnastes ka - on muidugi konkreetselt selle boxi pilt sõnumiga, et ei klapi (kas see ongi see NAVI G3?) aga mingit alternatiivi ei ole ka suutnud leida...igal pool tundub olevat märge, et just sellele ei sobi.
Manused
ar159 stereo.jpg
ar159 stereo.jpg (218.74 KiB) Vaadatud 3902 korda

Re: Bluetooth 159 ja teiste mudelitesse.

#13
Kui jonnakalt sa proovisid? Mul sama vidin. Vahel nagu toimis, aga enamasti polnud telefoni jaoks leitavgi. Kuni lõpuks sain aru, et vidin näitab ennast telefonile vaid lühikese aja jooksul pärast seda, kui talle vool sisse jookseb. Kuid voolu saab ta kohe pärast autol süüte sissepanemist, mitte siis, kui raadio tööle panna või source’ist changer valida. Need tegevused ei mõjuta midagi.