Re: 159 2.4 diisli roolivõimu õli????!

#2
Ega rohkem ei ole kui et 2010 aasta bensu Spiderile pealevalamiseks kasutasin Liqui Moly sünteetilist hüdraulikaõli, mis rohekas tundub olema. Mingeid probleeme pärast pealevalamist täheldanud ei ole. Enne uurisin kasutusjuhendist ka et mis sinna käib: FIAT 9.55550-AG3. Tubli pool pudelit on veel järel.

Re: 159 2.4 diisli roolivõimu õli????!

#3
Kui on punane sees siis ehk pigem punase peale jääda. Juhul kui probleeme külmaga, et pump undab siis soovitan pigem paagi sõela üle kontrollida. Endal vahetasin suure entusiasmiga rohelise vastu välja. Tundub, et rool muutus veidi raskemaks, seletan seda sellega, et punane paksem ja pump lööb tugevama surve. Ka survetoru kummiosad hakkasid veidi lekkima aja möödudes, mis võis olla ka kokkusattumus. Suvel lasin alumise voolikujupi välja vahetada ja just sai ülemine pumba juurest tehtud. Võibolla on õli tüüp seotud roolilattide versioonidega, vanematel mudelitel 60693687, uuemate lattide kood on 50501441.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Re: 159 2.4 diisli roolivõimu õli????!

#4
Hetkel roolivõimu õlianuma ootel. Ajab sealt korgi juurest koguaeg õli välja ja noh õli vähesuse pärast hakkab ka pump undama. Välismaa foorumitest lugedes on ka kahetisi arvamusi, et vaheta rohelise vastu ja siis samas ära vaheta. Roheline vedelam ja pidi hakkama lekkima, kui varem punasega ringi lastud. ja siis mõnel jällegi on punase vahetus rohelise vastu hoopis positiivseid tulemusi andnud, saa siis aru :)