Re: giulietta 116

#303
Ahoi taas,

Talveralli hakkab jälle lähema, eelmise elas kenasti üle, probleem oli kütte etteandes, tõmbas filtri umbe. Kuna lõpp läks kiireks siis tagasivool latist sai lahendatud kolmikuga pumba ja paagi vahele, ma kardan, et see pole hea lahendus, tahaks teha tagasivoolu ikka paaki ja suurema filtri ka vahele panna.

Seeaasta on ikkagi plaanis kk vahetada v remontida, 2. Ja 3. Käigu sünkro on ebamugav. Tellisin ka täis tihendi komplekti mootorile ära, et võtab korra kaane maha ja saadab selle kontrolli.

Re: giulietta 116

#304
Kirjutaks jälle paar rida :)

Alfaga seeaasta talverallile ei jõudnud, Tellisin täistihendikomplekti mootorile, ja võtsime kaane maha, selgus, et seal klapid ei pidanud siiski hästi ning siis tellisin kähku ka uued klapid ja juhtpuksid. Õigeks ajaks ei saanud lihvist pead kätte seega tuunisime kähku venna Golfi ära, mis tal aia nurgas oli mõned aastad vedelenud :D
Pilt
Võtsin oma ühel varumootoril pea maha, aga sellel ei pidanud ka ükski klapp :D.

Nüüd on aega jälle vaikselt nokitseda aga maja ehituse kõrvalt on ikka küllaltki keeruline sellise asjaga tegeleda. Loodame parimat ja ehk on auto varsti jälle sõidukorras ja saab lõpuks selle mootori korralikult käima ka .
Pilt

Re: giulietta 116

#305
Tervitus taas,

Alfa on taas liikumisvõeline, tegelikult juba Juuli lõpust. Ja sai ka üks pikem tiir tehtud Saaremaale augusti alguses. Hakkab looma vaikselt, tühikäik on parim, mis viimase 10 aasta jooksul. Maanteel sõites stabiilne, saab isegi ühe käega sõita. Pagassi luuk läka kuskilt katki, pole lähemalt vaadanud, kinnitus kuskil tiivapleki vahel. Aga eks enne talverallit peab süvenema. Seadistama peab veel ka rohkem praegu jõudsime 4-5 käigu maanteel Saaremaa tripiks ära teha :D . Linnas oli vähe raskem, alt otsast rikastab üle. Aga varsti saab hea.
Kere läheb aga iga kuuga ainult nutusemaks, et varsti peab midagi tegema, aga mul mahti värvima hakata praegu pole. Eka paistab kuidas see osakond arenema hakkab.

Kui kellegil, kes seda lugema juhtub juhuslikult on olemas kontakt Jan1 aka Janoga siis võib kirjutada. Ta raibe pani siin jooksu mul ühe mootoriplokiga. Aga ta on täitsa jäljetult kadunud. Telefonid ei vasta ja facebook ka kadunud. Loodame, et midagi hullu pole juhtund.

Aga praeguseks kõik !

Re: giulietta 116

#306
Vaatasin just, et Jano on 12.12 foorumis käinud ... Võid proovida ka siit teate saata (kuigi see ei pruugi tulemust anda)

P.s. ole hea ja tee ka hoiatusteema koos asjaoludega
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: giulietta 116

#308
Tere taas

Talveralli elas kenasti üle, mingeid suuri probleeme ei olnud, kuna tee oli mega kehv siis üks lisatuli kukkus eest ära. Tagumised amordid vahetasin ära, eelmised olid otsas, leidsin ühed uued Bilsu B6'd sinna, veidi jämedamad, kui originaalid, aga väga head. Vahetasin ka käigukastis 2-3 käigu sünkrod ära, kohe hoopis teine auto, nii kaua, kui mina seda autot tean on alati vahegaas teema olnud, et käiku saaks vahetada. Siduri töösilindri lõhkusin ainult ära ja talve ralli pididme ühe vanast varuosakastist leitud tootega hakkama saama, see oli normaalselt roostes junn, siis sidur tagasi tuli aeglaselt, ehk väga rapsida ei saanud.Tellisin uue, igaksjuhuks 2 tk - selle lõpuks sain eile külge tagasi :D Hakkame garaaži kolima, siis on vaja sõita veidi jälle.

Üks Rallifotode poolt tehtud pilt Talverallilt
Pilt

Aga siis veidi ka kurba uudist, kuna see kere on juba päris nutune ja ma ei näe siin lähi aastatel seda võimalust sellele keretöid korralikult teha, siis kui keegi teab kedagi, kellel oleks huvi üle võtta see projekt, või kui kellegil on kuskil mingi enamvähem 116 kere vedelemas siis oleks asjal isegi minusilmis pointi. Või kui kellegil on vaja tehnikadoonori siis andke märku - Võib vabalt helistada 510 8948,
cron