Alfa Spider 1983 Spiderman

#1
`kes pääseb Orkutisse vaatama siis minu kontol 3 pilti täna jälle lõpuks kojujõudnud Spiderist.Seisis tuttava hoovis poolteist aastat ja peale 10min akulaadimist läks paugust käima!

Pidin järgmine nädal järgi minema aga miski vend oli kiimlend ümber auto ja taht ära osta-pakkunud isegi 10-15 tuhat!!!!!!!!!!

Ei saa ikka pärleid sigade ette heita!

Loodan ainult et ma ise parem omanik olen:)

Alfa Spider 1983 Spiderman

#6
on hea jah kruisida aga vähe teravamalt on veel parem muidugi!

ma olen kogemata LandRoveri klubis ka (nagu piltidelt näha siis seisab 2008 Defender selja taga)

Võin siinkohal öelda oma suureks kurvastuseks et Alfa mis sai lollitamiseks ostetud et vahel niisama pulli teha peab vastu 20 korda paremini kui Ländrover!!

Alfa Spider 1983 Spiderman

#7
Nõuame veel pilte :!:



:roll:



Alfa Spider, kui tükike autoajalugu, selleks et niisama vahel lollitada :roll:



ja jah...



muuseas-> AR on ennast alati defineerinud läbi Spideri (samamoodi nagu Land Rover läbi Defenderi 8) )



huvitaval kombel ei näe kahte nii pika ajalooga mudelit just eriti tihti ühel pildil :mrgreen: (105 Spideri tootmise algus dateeriti aastasse 1966 ning lõpp 1993, viimased mudelid müüdi 1995 algul, seega 29 aastat) Defenderi alguseks loeksin mitte 1948-dat aastat vaid alates III seriast (ehk siis kui moodustus praegune kuju... aastaks 1971-> seega on jooksmas juba 37 aastat...)



Ainsa veel pikema ajalooga sõiduki leiab Morgan'i mudelite hulgast



et edasisi vaidlusi juba eos summutada-> Spider ja LR (kui jätkuvad mudelid) on mõlemad läbi seeriate enam-vähem identsed esialgse tehnika ning välimuse mõistes (seega corolla, civic ja muu säärane mudru, mis põhimõttelsielt muutub iga paari aasta tagant, ei ole antud kontekstis mudelid)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Spider 1983 Spiderman

#9
:roll:



siis pese auto ära, tee soeng korda :roll:



ja piltide panekul-> riputa need kuhugi üles(kasvõi siinsamas olemat imageshack-i riba kasutades) ning seejärel kirjuta pildi tegeliku aadressi ette [img]ning%20lõppu[/img] (või kasuta kirjutamise ribal olevat Img klahvi-> see paneb vajalikud sümbolid ise 8) )



soovi korral anna aadress, kus pildid on ja palu abi (meil on siin hääd inimesed koos 8) )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Spider 1983 Spiderman

#12
sain juba privaati 1 aadressi panen pildid sina!

muidugi et see asi et sai lubatud täna-a sellise paduvihmaga pole see piltide tegemine mingi lillepidu!

Sauga on hea! Tulen ja nuusutan kindlasti!

Elan sealt 700m eemal nii et kui võistlused on siis kastoorõli kärsa on hoovis!

Alfa Spider 1983 Spiderman

#14
Tere, sattusin juhtumisi vaatama siin, et ilus auto. Endal kah sarnane olemas. Ja siit väike küsimus, et kas on teadmamehi, kes nõu annaksid, millised jupid talle lähevad. Pidurite osa huvitaks eelkõige, kõik muu toimib siiani kenasti.
cron