Re: Alfa Romeo 164TS '94 ts

Pildid tulevad nõks hiljem :)

Just avastasin, et mul on neid kuidagi vähe tehtud

Paar hiljutist siiski
Tegelikult ma olen normaalne....
Manused
20160611_124229.jpg
20160611_124229.jpg (1.44 MiB) Vaadatud 108 korda
IMG_20190210_151631.jpg
IMG_20190210_151631.jpg (5.78 MiB) Vaadatud 108 korda

Update :

Siiani on vaid napp 10 polti pooleks läinud :D

Aga - jahutus on maas, sisselase ja väljalase on maas, mootori küljest pea kõik kaablid ja torud lahti. Ning tuleb tunnistada, et roostet on ikka isuga tekkinud (esipaneelid, sillatalad, õõtsad ja tiibade tagune on üsna roostekarva aga metalli paistab veel jaguvat)

Sama pilt avaneb ka roolivõimu ning piduritorudel (tõenäoliselt saavad mõlemad täies pikkuses uued)

Kohustuslikus korras on muidugi ka vee väljalaskeavad põhja alt roostes ning pamprite taga ei ole samuti kinnituskohad just kõige värskemad.

Hetkel paistab, et kõik poldid, mutrid, klambrid, torud, voolikud ja kaablid saavad uued. Kõik vähegi roostes kohad tulevad puhtaks ja talverehve enam alla ei pane :P

Positiivne on muidugi see, et enamus jubinaid on olemas ja ülejäänute osas on üsna hea plaan taastootmiseks olemas (v.a keskmine tagatuli, mille servapoltide taastamine on kuidagi kõrgeima klassi müstiline ettevõtmine)

natuke veel update:

veovõlli otsa eemaldamisel suutsin vajalikud tööriistad ära murda (kui mutter on ikka veerandsada aastat kinni olnud, siis 7 aastat vana padrunipikendus sellele küll vastu ei pea), seega natuke uusi tööriistu ja uuele ringile. )

hetkel on siis veel jäänud mootori ja kasti eemaldamine, mille eelduseks on veolvõllide ja mootoripoltide eemaldamine. peale seda saab mootori pukile tõsta, kasti nurka paigutada ning poolraami koos roolilatiga kätte.

tuleb tunnistada, et kui kogu ümbritsev mudru eemaldada, siis on Nord ikka üsna pisike asi
Pilt
vs
Pilt

Ja nüüd alles läheb põnevaks :D