Alfa Romeo 33 Sportwagon, 1987, alfistiman

#83
Samad sõnad nagu ts ütles,ehk siis kummardused maani! :icon_thumbup:
Tõesti väga hea töö oled ära teinud,ning AR 33-me puhul tulevad mul alati rõõmupisarad silma,kui neid päästetakse vanarauast! :)
Väga kena ja ilus AR 33 SW on see! 8)
Edu ja jaksu edaspidiseks! :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 33 Sportwagon, 1987, alfistiman

#85
tänan :)

Kui aus olla siis pildi peal näeb ta parem välja kui tegelikult on. Poleerimine veel tegemata, uksed on ka veitsa heledamad kui ülejäänud kere. Kaks päeva järjest tegelenud temaga, õhtuks juba selline tunne et ei saagi kunagi valmis ja ei jõua ega viitsi ka. Tulemus pole ka alati päris see mida loodad.

Täna jälle viitsin õnneks :lol: nädalavahetuseks tööplaan valmis 8)
Loodan ülejärgmine nädal arkis värvivahetuse ära teha ja uued numbrimärgid tellida.

PS Terve mõistusega inimene vast ei taastakski sellist autot, või kui taastaks siis kindlasti suurema eelarvega. Ma olen kõik vähemasti üritanud ise teha, mis sellest et varem pole teinud. Raha lihtsalt pole et lasta näiteks keretöödki proffidel teha. Jääkski ju tegemata muidu kui ise ei teeks.

Mis ma tahtsin ütelda on see,et pärl ta pole aga vähemalt elus..

Alfa Romeo 33 Sportwagon, 1987, alfistiman

#86
Täna sai siis arkis käidud ja dokumendid korda aetud :icon_roll:

Plaani kohaselt oleksin pidanud alfaga arki sõitma omal jõul.
Paraku otsustas alfa plaanid muuta ja hakkas turtsuma peale esimest 7km, kuni jäi seisma, et sellist kaunist kohta imetleda (on ju teine aastaid ühe koha peal seisnud) :lol:
Pilt
Arvasin et kütus otsas, seega sai juurde toodud ja lastud tal ümbruskonda uurida.
Kütus sees, plaks käima, jess toimib.

Aga ei, paari kilomeetri pärast sama jama. Selvä, asi ei ole enam kütuses, ega ka ümbruskonnas.
Pilt
Kontrollisin veel elementaarseid asju - vaakum, pistikud, kaitsmed jne aga ei mingit tulemust.
Mis sa alfaga ikka teed kui ta ei taha minna.
:twisted:
Pilt
Igaljuhul vägev seiklus, ja asjad said ikka aetud :icon_roll: