Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#1
sai siis soetatud alfa 33 millel peal 1700cm boxermootor(97kw).valuveljed,poolnahksisu.Kahtlane on ka odomeetri näit milleks on siis veidi üle 140 000 :D interiööri koha pealt see poleks uskumatu kuid siiski 15a vana auto juba!auto iseenesest heas korras(kere,veermiks,interiöör) mootoriga on hetkel mingi teema nimelt ei taha vahepeal töödata tyhikäigul ja gaasi vajutades puterdab kuidagi?

muidu autoga hetkeliselt kyll väga rahul,pildid tulevad veidi aja pärast! :twisted:

Pilt


eelmise omaniku pilt siis!

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#6
veljed on originaalid mingised.kuna talv tulekul pole nende vahetus plaanis!

plaanis on siiski tooniring(ette väiksem %),stereole upgrade ja et saaks selle jubeda pihlaka tore sealt tagastange alt ära :)

esmamuljed autost on head.püsib üllatavalt hästi teel,veidi jäik on vedrustus kuid ei hullu midagi!

bensupaagi äär roostetab mõnuga :S

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#7
:oops: seda, et eee... :?



udutuled võiksid oma õigele kohale paigutada või siis vähemalt valgete klaasidega versioonid otsida -> rikub kuidagi üldpildi ära :roll:



Aga veljed muuseas on 91-92 QV omad-> pakuti neid kõigile Qv-dele (loe 164 ja 33 :lol: ), 33 peal kestsid need edasi ka permanent4 peale :roll:



Tegelikult üldpildis näeb see sõiduk ikka väga hea välja (kui vaid neid tulesid seal poleks) :roll:



Aga kui sulle need tuled sobivad siis ... jumal nendega
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#9
sai kaseda autot vaatamas käia

aga otsustasin teise kasuks

kui saladus ei ole siis kui paljuga kätte said

mulle oleks 9500ga andnud

a kas sul käikar ei ragisend kui kiirendasid

ning mootori viga on kütefiltris vaheta ära ja küll näed

kas makki said tööle

mulle tundus et paneeli n**s on :P

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#11
ma vahetasin teise auto vastu.makil oli kaitse läbi põlend,vahetatud ja töötab!käigud käivad nagu ilusti,aru ei saa kyll et midagi valesti oleks!

oh jh mulle ytles ka et filtris kuid siiski julgen kahelda kuna kui filter umbes siis sureb auto ära kõrgetel pööretel mitte madalatel!

Tuleb siis välja et mul mingi haruldased veljed?

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#12
wilson kirjutas:oh jh mulle ytles ka et filtris kuid siiski julgen kahelda kuna kui filter umbes siis sureb auto ära kõrgetel pööretel mitte madalatel!
Tuleb siis välja et mul mingi haruldased veljed?


madalatel pööretel võib täpselt sama edukalt hakata... teine variant on kas pihustid või siis küünlajuhtmed :wink:



Filter igatahes tasuks ära vahetada :wink: isegi, kui korda ei saa on üks võimalik veakoht vähem 8)



velgede osas enam ei kommentaari :roll: aga :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#13
räägime nüüd velgedest siis lähemalt :D

sisse sai installitud Magnat 300reflex woofer koos blaupunkt special 2 võimendiga! ja deinstalleeritud sai siis lisatuled!

viga just see et vahepeal läheb ja pole mingit probleemi ja vahepeal nöögib nagu täiega :?

Alfa Romeo 33 92a 1.7 wilson

#14
julgeks pakkuda siiski esmalt filtrit (kui see minek-mitte minek ei sõltu ilmast, mootori töötemperatuurist vms)-> nimelt, kui seal mustus ees on, siis see kipub ennast kõige kehvema koha peale (väljundisse) känkrasse tõmbama ja ongi hing kinni... Lõpptulemuseks-> ühel hetkel enam auto tööle ei lähe



Velgedest-> see on selline Alfisti värk rohkem :wink:



AR on oma tippmudeleid alati eristanud pisikeste detalide abil (ei mingeid taevasse küündivaid tiibu ega ülimadalaid sahkasid) :lol:



Pisiasjad... liistuke siin, kirjake seal ja loomulikult veljed. Tippversioonid on pea alati saanud omale veljed, mida "tavamudelitele" ei pakuta-> praegu on näiteks väga "populaarne" oma autole GTA velgi alla kruvida.

Kuna neid aga nii vähe on, siis jäävad mõned õnnetud (bnd näiteks) õigete velgede otsinguga hätta :lol:



Need konkreetsed veljed, mis Sinu auto all on defineerivad üheselt ära, et tegu on kas Permanent4 või Quadrifoglio Verde'ga. Kui need veljed on kuskil garaazinurgas, siis need defineerivad üheselt ära, et kuskil eestis on AR33 QV või P4 :roll:

Üldiselt Alfisti loeb Q, TI ja GTA versioone (nagu ka Zagato isendeid) õigeteks vaid juhul, kui kõik on paigas (trimm, mootor ja loomulikult ka laiendid, märgid ning veljed)



Juhul, kui see liiga pedantne :roll: tundub, siis näiteks Rolls Royce määrab ära 0,5mm täpsusega, kui palju tohib summutiots olla üle kaitseraua :roll: Maserati-Ferrari kaotavad hoobilt meeletu koguse oma väärtusest, kui sinna on paigaldatud näiteks "valed" küünlad või suvalise lüliti pistikud :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....