alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#91
...oot, mis selle punasega siis üldse on? ...käisin täna seal maja juures kus see seisab, seal ka üks stuudio asub, oli asja nö... punane il monstero seisis majaees, aga peale põneva veljeseti ei märgand ma midagi, millest jutt üldse? ...kõik on kuidagi väga erutunud :icon_roll:

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#93
Ka mina sõitsin sealt mööda. Erinevad veljed all ja esimene spoiler alt vähe ribadeks. Ses mõttes ei midagi uut ja drastilist. Läbitud teema siin ju. Ma kujutasin siinsete kommentaaride peale ette, et masin pukkide peal, mõlkis ja klaasid sees jne. Ja see, et tänava ääres seisev auto on väheke must, noh... igasugu rari- ja mitterariteete kannatab sama asja all. Kliima.

Hinnanguid andma ei hakka. Mees teab, mis mees teeb. Alati võite ju inzule pakkumisi teha ja endale ära vedada.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#94
Asi polegi tegelikult nii hull.
Sellelevaatamata on tegemist on eestis ainukese tru tuning Alfaromeoga. Eelmine omanik on sinna oma hinge ja suure osa rahakotist paigutanud. Talved on auto veetnud garaazhis jne.
Nüüd siis seisab juba mitu kuud kesklinnas soola ja sita käes närakatel velgedel ja lõhkise ninaga. Varsti sisu hallitab ja kere roostetab...

Ma ootan endiselt selgitust auto omanikult selle peale:
inz164 kirjutas:
Alfa Romeo 33 kirjutas::cry:
inz164 sa ostsid ju AR159,sellega võiksid talvel sõita? :roll:
Selle 164 mina isiklikult talvel küll ei sõidaks,sest see rohkem pühapäeva masin,millega hea rinkal paarutada,ja teistele eputamiseks hoida! 8)
no ma ei tea
kui sa autost täpsemalt ei tea siis on ju raske arusaada
mis ja millex
hetkel tulebki võtta viimast
või tahab keegi teda endale 8)
a.k.a Anthrax

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#95
-
andestatagu kui valesti tõlgendan aga inz ju selgelt 2 viimases lauses viitab võimalusele antud isend ära osta ning lisab juurde, et temal puudub soov antud isendit parendada, arendada.
-
eks ootame kas tekib vastav müügiteema või mitte ja jätkame seal võimalikku arutelu. hetkel on teema emotsionaalseks trampimiseks kujunenud ja jätab foorumi varasemal ajal väga kammerlikust suhtluskultuurist ehk vale mulje.
-
eks ma pea omale ka tuhka pähe raputama antud teema kütmise eest!

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#96
vabandan, kuid minu lootused leida autole normaalne ja hooliv omanik on ikka täiesti lootusetult vastu seina aetud. oleks võibolla pidanud vähem alfasi kokku ahnitsema `respecti` jaoks, oleks ehk võimalusi ja tahtmist rohkem olnud. mõni alfafänn võiks selle 164 täielikust hävingust veel päästa proovida. mõttetu värk ja mõttetu mees.
asi ei ole ainult selles, kuidas ja kus ta seisab, vaid üleüldises.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#97
martmann164 kirjutas:vabandan, kuid minu lootused leida autole normaalne ja hooliv omanik on ikka täiesti lootusetult vastu seina aetud. oleks võibolla pidanud vähem alfasi kokku ahnitsema `respecti` jaoks, oleks ehk võimalusi ja tahtmist rohkem olnud. mõni alfafänn võiks selle 164 täielikust hävingust veel päästa proovida. mõttetu värk ja mõttetu mees.
asi ei ole ainult selles, kuidas ja kus ta seisab, vaid üleüldises.
Masinast on tõesti kahju! :cry:
Eelmine omanik pani nii palju raha auto sisse ja nägi nii palju vaeva selle auto tegemisega,ning nüüdne omanik laseb sellel seista ja mädaneda kuskil,ning ei hoolitse auto eest üldse! :evil: :icon_thumbdown:
Keegi võiks masina tõesti ära osta,ning tema eest hoolt kanda!
Ostaks hea meelega ise masina ära,aga hetkel rasked ajad,ning pole sellist raha võtta mis see omanik saada tahaks selle eest! :(

MODERAATORI MÄRKUS:
kas masina müügisumma on kuskil avadatud?
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#98
AaduT kirjutas:Hmm.. mul on doonori peal 164 stange- ja karbiring olemas (punast värvi).
..just thinking out loud ;)
inz164 kirjutas:tore-tore 8)

kas nädalavahetusel oled Tartumaal 8)
vaataks üle
AaduT kirjutas:Nädalavahetusel veel olen, aga esmaspäevast olen ajateenija ja seega pole mind peale seda ca 3 kuud võimalik kätte saada. Et huvi korral asjaajamine libedam oleks, siis jätan ka oma numbri siia: 58173406 - Aadu.
...


Kui punaseid staangesid või karbikatteid vaja on, siis mul need endiselt alles. olen nüüd igapäevaselt kättesaadav kah, sest mind lasti sõjaväest minema :mrgreen: .

Muide, kas keegi teab kust selliseid "kulme" võimalik osta on nagu deemonil tulede küljes on? Või on äkki tegemist käsitööga?
Ja praegusele omanikule: kui mingi raha või vahetuskauba eest on võimalik neid kulme endale saada, siis anna märku.

alfa (inz)164 - ehk ühe auto lugu!

#105
Täna, millegipärast helistati minule politseist. Tunti huvi, et kas ma tean- ja miks mu Alfa Romeo(numbrimärgiga ALFA 164) rape kusagil lasnamäe vahel vedeleb? ukseklaas ka puruks lööduna. Valgustasin siis neid, et autol juba ammu uus peremees ja proovigu uuesti.
What Can I Say?
Lahe...
cron