Alfa romeo 33 1.5 Two Twincarb 1985 Bandiit

#1
Tere kõik Alfahuvilised. Kui kõik ausalt ära rääkida pean ma alustama sellest et.... Läksin tüdruku juurde maale tema vanavanemate koju. Seal ringi kolades leidisin puuvirna tagant nukralt maasse kasvanud Alfa romeo 33-me. Auto värv oli luitunud, alumised ääred roostes. Mul tekkis puht huvi mis häält see auto teeb või kas üldse teeb.. Sai siis mindud võtmed toodud ja hakatud teda käivitama...Algselt ei suvatsenud ta üldse käima minna. veidi kütet karpadesse ja hakkas lubama juba. Lõpuks sain ka ta käima. See Boxeri hääl võitis mu südame. Sai uuritud mis autoga plaanid on? Esimene vastus läheb emexi varsti. :thumbdown: Ma siis pakkusin,et eiei ma võtan ja viin ta endale koju ja teen temast sõitva auto. Kuna selle ideega oldi päri siis nüüd ongi auto minu oma ja aeg on hakata veel üht haruldust päästma. Autost endast.

Mark: Alfaromeo 33
Sünniaasta: 1985
Eestis aastat 1994 ETK sõiduvahend
Viimase omaniku käes aastast 1999 kuni praeguseni. 2008a seisnud nukralt ja oodanud elupäästmist. :(
Mootor: 1,5 77kw
Kast: 5ne manuaal
Veermik: 14tolli valukad Rehvidel 175/65
Autol küljes ka laiendite ring miskisugune. +originaal tagatiib.
Sisu: sportsisu külgtugedega. Terve :thumbup:
Lisadest:kärukonks,2x elektriaknad


Uuendan peagi.

Re: Alfa romeo 33 1.5 Two Twincarb 1985 Bandiit

#7
:beaver:

ja tuletaks meelde ka vanarahva ütlust "Omad rihmad peksavad"-> loe: vaheta rihmad ära niipea, kui võimalik (töökorras boxereid ei ole just eriti palju)

Ja veel õli tulle-> kirjelduse järgi peaks tegu olema 905 A2D versiooniga (kontrolli igaks juhuks üle ka andmesildilt)... maakeeli siis QV-ga, mis selgitab laiendid ja tiiva. Võibolla leiad auto küljest ka rohelise ristikheina märgi ja seest hõbedase armatuurlaua 8-)

Kui see on QV ja Sul on olemas ka originaalvalukad, siis vedas umbes 6 korda rohkem, kui tavalise 33-ga oleks vedanud ;)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa romeo 33 1.5 Two Twincarb 1985 Bandiit

#10
ts kirjutas: Kui nüüd 100% aus olla, siis mina küll sellist inimest ei tea :ugeek: antud masina puhul on tegemist siiski 905-ga, mitte 907-ga (oleKS 907, siis ma teaks kah sellist inimest :mrgreen: )

Igzäktemundo.
Aga mul on iga liikleva 33 üle hea meel. 905 puhul on mul muidugi hea meel, kui see liikleb kellegi teise käes.
Palju õnne, omad rariteeti.

Oh, ja kärukonks võta küll küljest ära. Ma ei tea ühtegi autot, millele see veel vähem sobiks kui 33le. Kui mõni elektriauto ja 155 välja arvata.

PS: kumma ma siis korda peaks tegema, 33 või 156, et nad samas hinnklassis oleks?:)
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)