Alfa Romeo 33 Permanent 4 by zender 1.7 16v 95 kW _Siim_

#31
mis mul töötul ikka muud teha on kui oma autosi ehitada :mrgreen:

käisin enne garages ning panin õhupuhastid jne külge,nüüd näitab tahhokas juba 500 rpm :icon_clap:

kui kogu vaakumi ning tühikäigu torustik üle käia saab asja ilusti tiksuma(loodetavasti :lol: )

kõrgema tühikäiguga ei laperda ka see lugeja klapp nii hullult....

Käigukastiga siis .... ükski käik ei lähe sisse nii nagu mina tahan,kui sidur üleval kohapeal korra gaasi anda ja ning kohe sidur alla vajutada ja ükskõik mis käiku proovida ei lähe ükski sisse,peab paar sekki ootama siis lähevad,aga mismoodi ma sedasi ntx rapla kardirajal sõidan kui käike vahetada ei saa :roll: tundub et sünkrod ei pidurda seal enam midagi,tuleb hakata sõitma nagu gaz 51-ga :|
Kas kellelgi on linki 16v 33-me käigukasti joonisele kus see laiali on lahatud,või on kellelgi kuskil tallinna/jüri kandis mõni laiali hetkel,tuleks viskaks pilgu peale korra,endal mingi kolimine käsil pole eriti aega kahjuks netiavarustes kolada

Alfa Romeo 33 Permanent 4 by zender 1.7 16v 95 kW _Siim_

#33
Siim4 kirjutas:mis mul töötul ikka muud teha on kui oma autosi ehitada :mrgreen:

käisin enne garages ning panin õhupuhastid jne külge,nüüd näitab tahhokas juba 500 rpm :icon_clap:

kui kogu vaakumi ning tühikäigu torustik üle käia saab asja ilusti tiksuma(loodetavasti :lol: )

kõrgema tühikäiguga ei laperda ka see lugeja klapp nii hullult....

Käigukastiga siis .... ükski käik ei lähe sisse nii nagu mina tahan,kui sidur üleval kohapeal korra gaasi anda ja ning kohe sidur alla vajutada ja ükskõik mis käiku proovida ei lähe ükski sisse,peab paar sekki ootama siis lähevad,aga mismoodi ma sedasi ntx rapla kardirajal sõidan kui käike vahetada ei saa :roll: tundub et sünkrod ei pidurda seal enam midagi,tuleb hakata sõitma nagu gaz 51-ga :|
Kas kellelgi on linki 16v 33-me käigukasti joonisele kus see laiali on lahatud,või on kellelgi kuskil tallinna/jüri kandis mõni laiali hetkel,tuleks viskaks pilgu peale korra,endal mingi kolimine käsil pole eriti aega kahjuks netiavarustes kolada
Ma tuleks viskaks su autole pilgu peale,ning teeks hea meelega käe ka õliseks! :)
Ma olen juba selline Alfa fänn,et omasid Alfa hulle aitan hea meelega,ning see AR 33-e projekt võtab rõõmupisara silma :oops: ,hea näha kui selliseid AR 33-esid ka ikka taastatakse! :)
Annan siis AR 33-e manuali lingi ka!
http://alfaromeo33.extra.hu/" onclick="window.open(this.href);return false;
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 33 Permanent 4 by zender 1.7 16v 95 kW _Siim_

#37
võeh,kolitud sai :D

aga vahepeal sai üks 33 doonoriks ostetud magsi käest,igast kerepudinaid saab sealt,käimari ning mõningad sillaosad,kah zenderi lisadega.Enda oma pole eriti siin suures segaduses teha jõudnudki...
Järgmine nädal peab valmis olema.

Kui kellelgi on veel huvi 33 osade vastu või on soov kere(sama värv mis mul ning välimus) endale mingi 500 eeguga soetada siis palun helistage :icon_roll:

56616539

Alfa Romeo 33 Permanent 4 by zender 1.7 16v 95 kW _Siim_

#38
kahju, et ma õigel ajal seda teemat ei näind.
edaspidi ostke ainult gates-i või dayco rihmasid. kohati lausa 2x odavamad.
negatiivsed kogemused puuduvad.
alfistiman kirjutas:mul on keskos üks karp sünkroid ja hammakaid, üks kast on ka vist laiali :roll: , astu laupäeval läbi kui vaja miskit.


minu omad? just ostsin 1.7 16V boxeriga 145, niiet mul võib neid vaja minna.

Alfa Romeo 33 Permanent 4 by zender 1.7 16v 95 kW _Siim_

#42
Tegelikult sai vahepeal veel auto peaaegu lõplikult kokku pandud,nüüd ma ootan et mingid taevased jõud mulle raha annaks,siis saaks tänavatele,vaja veel kapote ära vahetada mis doonori peal on ok,käigukasti kohta hetkel ei oska öelda... :icon_shocked:
aga see on väike asi :icon_think:
vaja oleks õli temp andur kuskilt sebida... pole aimugi kuskohast :D
Ette samasuured rehvid kui taga on,siis saab gardaani ka külge installida.
Välimust veitsa veel kohendada ja kindlasti see paha tagumine pütt asendada millegagi mis natukenegi selle sapika hääle ära kaotaks ja boxeri hääle veits tugevamalt välja tooks.
Co peaks ka paika kruttima,aga see alles pärast ülevaatust,siis saab julgelt ühest kohast teise kulgeda.

Edit:häbi öelda aga ma pole veel autot oma nimelegi reganud,nii kui rahad tulevad tuleb see esimese asjana ära teha!Loodan et eelmine omanik on arusaaja,kuskile sõitma ma sellega niikuinii ei lähe enne kui paberimajandus jne korras on

Sellise stange sain autoga kaasa,aga ei meeldinud
Pilt
Ja panin sellise hoopis
Pilt