Alfa 33 1.3 1993- Alfahoolik

#17
Väga huvitav haigus - amordi kangestumine
Tekkepõhjus: eesti teed

Sõitsin ühest korralikust lohust hooga läbi, lõi amordis mingi klapi ilmselt paigast ära. Varras sisse läheb aga välja ei tule(tuleb kui rakendada sõrgkangi). :D
Õlilekkeid ei ole, vaevalt et viga külmumises. Kunagi juhtus mul ühe amordiga vastupidi, varras ei läinud enam sisse(sai löödud ülevalt varda pihta, et puksi seest kätte saada).

Aega saan siis freesin selle amordi treipingis lahti. Tahaks teada kas tõesti on see klapisüsteem seal sees siis nii kehvakene, et iga äkilisema jõnksu peale alla annab.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Alfa 33 1.3 1993- Alfahoolik

#18
Kõik targad manuaalid ütlevad: NEVER-EVER ära hakka amorti ise lahti võtma.
Saad minu (õigemini sinu enda) omad ja ÄKKI on mul kuskil paar tükki veel mingite muude asjade taga.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa 33 1.3 1993- Alfahoolik

#20
Ma tahan ta lahti võtta, et näha probleemi, mtte selle eesmärgiga, et uuesti alla panna.

Kusjuures näiteks moskvitši amordid ongi lahtivõetavad, mul on isegi spets võti selle jaoks kuskil, vanamees sõitis kunagi 408-ga. Onu mul kunagi tegeles amortide taastamisega. Praegu on muidugi levinud gaasamordid, kui lahti võtta pääseb surve välja.
159 2.4 JTDm:
Pilt
cron