Alfa Romeo 164 q4

#1
Nonii sai see alfa ikkagi ära ostetud!
sain veel hinnast kah alla niiet ei läinudki väga palju maksma
olen paar päeva sõitnud ja võin ausalt tunnistada et pole kunagi nii hästi ennast tundnud üheski teises autos
Homme tuleb minna ülevaatusele ja eks siis saab põhjaalt kah parema pildi
ainuke asi mis mind präegu on häirinud on bensu hais mis tungib jubedalt salongi ja mingi imelik tuli armatuuris(nagu piduri märk aga libisev auto sees) ja suunatule relee jebib(vasak suund kaob aegajalt ära)
mingid pildid kah müügikuulutusest on siin http://www.soov.ee/vaata.seam?id=2032372&cid=100013" onclick="window.open(this.href);return false;
ÜV ära teen siis teen ise kah mõned paremad pildid :icon_roll:

Alfa Romeo 164 q4

#4
Mõnus masin, olen isegi seda lähedalt takseerinud :icon_thumbup:
Heh, mul kah jooks samasuguseid velgi ootab allapanekut, kunagi peab kõrvuti parkima ja fotoseeria tegema :lol:

Kle pensu hais on mulle väga tuttav mure. 2 korda juhtus nii, et hakkasin jubedat pensukat tundma sõidu ajal. Mõlemal korral oli veaks lekkiv kütuse voolik sissepritse torude juures mis plokikaante vahel on. Mul oli veel nii hull, et terve mootor ujus pensiinist kui seisma jäin ja vaatama läksin. Suht 'disturbing' hetk oli see. Seal on 2 lühikest kummivoolikut pritsungi torude vahel, mul hakkasid mõlemad lekkima mingi paari kuuse vahega. Vaheta mõlemad ära kui seal peaks viga olema.

Suuna relee mul teoreetiliselt peaks leiduma, olen 2 doonorit laiali kiskunud ja sellised vidinad peaks kuskil karbis hunnikus olema. Kui ütled mis markeeringud tal peal, võin järele vaadata.

Alfa Romeo 164 q4

#5
oskab keegi rääkida q4 nelikveo süsteemist?
ei saa täpselt aru kuna ta töötab ja kuna mitte :icon_roll:

Alfa Romeo 164 q4

#6
:roll: no tegelt ega ei saagi väga aru-nellikvedu suht naq toimib ka siis kui nellikveo veatuli põleb, samas pead vaatama roolivõimu õlikogust, sest nellikveo lülitus toimib ka selle pealt ja kuskilt tagadiffri korpusest lõi õli ka välja, sinna tavaline atf ei ole mõeldud, kui tarvis siis mul liitrike või kaks on veel sobivat õli. Paagipealt on hüdro torud ka suht õnnetu välimusega ja vedrustus suht jäik aga selle viga võib peituda rooliasendi anduris, sest rool suht viltu ja kurvis tõmbab vedrustuse jäigaks, aga kuna ta koguaeg kurvi keerab anduri järgi, siis võib viga seal olla, see punane tuluke peaks sul abs olema-selle viga peitus kunagi oksüdeerunud pistikutes kapotte all kuskil...

http://www.alfa168.net/kaufberatungen/kb_alfa164.htm" onclick="window.open(this.href);return false; siin veidi teksti ja pilte nellikveost ka, kuid saksakeeles naq enamus materjale q4 kohta

Alfa Romeo 164 q4

#7
need paagipealsed torud said vahetatud nädal aega tagasi vahetatud
aga kus see rooliasendi andur asuda võiks?

Alfa Romeo 164 q4

#9
rooli andur asub suht jalgade ligidal-pedaalidest veidi kõrgemal... kui sinna alla vaatad, siis näed... olid torud katki paagipealt?

Alfa Romeo 164 q4

#11
täna hommikul juhtus väga naljakas asi :icon_cop:
nimelt oli kuidagi salongivalgustuse kaitsme läbi löönud ja alarmi autol maha ei saanud :icon_shocked:
mõtlesin et äkki on asi kuumaga lolliks läinud enne kui avastasin et üks kaitse läbi!
vahetasin ära ja ennäe asi hakkas tööle jälle
on kellegil veel midagi sellist ette tulnud?

Alfa Romeo 164 q4

#14
:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :butt: :butt: :butt:
:icon_sleep: :phonecall: :coplights: :thanksspin: :icon_sleep: