Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#31
ts kirjutas:ukselingi all on kruvi -> samamoodi on neid kaks tükki ka sahtlis (suunaga ülespoole) Selle tulemusena saad keskmise paneeli ülespoole lükata ning ka ülaosa lahti kangutada (eemaldada seda ei õnnestu)


Jepp...sama moodi ma tegingi :P

Ja süüdlaseks oligi see hangunud hülge rasv :wink: Ohtralt lukuõli ja praegu toimetab ilusti.
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#33
Tere poisid ja tüdrukud :icon_wave:
Mis siis vahepeal juhtunud on?
suures plaanis täiesti muretu auto, kalla-talla. Peale viimast sissekannet vahetasin ära ülemise otsa tihendid, pea käis Tõukuris. Veel vahetasin tookord ka lambda. Eelmine aasta õnnestus ka differ laiali lasta ning endal tundus koos kastiga vahetamine lihtsam...
Hiljuti vahetasin veel ühe pooltelje kaitsekummi, rooliotsa ja salongiradika. Mõned tunnid tagasi lõpetasin salongi laepolstri vahetuse "Jaguar" tüüpi riide vastu, musta värvi siis :) Salongi on lisandunud veel puitliistud ning ka puitrool, laternad on asendunud FL tulede vastu. Rohkem pole nagu midagi suuremat teinud autoga.
See talv on veel plaanis eemaldada mõlgikesed ning auto üle värvida. Tehnilise poolepealt tahaksid vahetust saada tagumised vedrud, sest kui auto täislastis on, lööb põhja. Paraku laisk nagu ma olen ning enamasti liiklen üksi siis olen vahetust koguaeg edasi lükanud...

Aga...
tänud Aadule Q4 bodykiti ning musta nahksisu eest, Slicer-ile suvevelgede eest, VML-ile originaal velgede eest ning Pilot Motorsile termostaadi eest. :icon_hi: Eripreemia läheb ts-ile :xmaswink:
Mõned hiljutised pildid kah: http://www.upload.ee/image/985664/PB307141.JPG" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.upload.ee/image/985681/PB307147.JPG" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.upload.ee/image/985683/PB307149.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

läbisõit 184300...
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#37
Mina, kes ma mõnikord igavusest õhtuti autot lammutan, olid enamus kruvide asukohtasid teada. Manualist tuli ainult vaadata kuidas käib ära tagumine salongi valgus: kahelpool valgustuse lülitit on nö. pimedad plaadid ees, kruvikas taha ning üks neist plaatidest tuleb ära ja ligipääs vajaminevatele kruvidele tagatud. Lisaks kui lagi juba käes siis tagumise kaardina kinnihoidvatel kronsadel on imepisikesed kruvikesed mis tuleb lahti keerata.
Mitte midagi rasket pole, ca. poole tunni töö. Kui hätta jääte siis aitan alati meeleldi kõiki 164 omanike,
55600523
:)
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#39
Suvel olid all Sliceri vana 145 veljed, tiheda kodaraga nö. ralliauto veljed. Endale hakkavad aga iga päevaga aina rohkem meeldima originaalid, teeb kuidagi soliidseks ja rahulikuks välisilme. :)
Aga tänud heade sõnade eest :icon_hi:

edit: ning kui keegi tahab eelmistel piltidel näha olevaid kärgvelgi omistada siis on see täiesti võimalik...
155 Q4 / 159 jtdm / Kappa 16vT

Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#40
:icon_clap:

suurepärane töö indiid :icon_thumbup:

kas tehnilised murekesed said lahendatud?

P.S. IMHO 164 on üks vähestest autodest, millel originaal valuveljed (ükskõik kas need, mis Sinu omal hetkel all on või siis QV-Q4-Super) mõjuvad visuaalselt oluliselt paremini, kui ükskõik millised aftermarket omad
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#41
ts kirjutas::icon_clap:

suurepärane töö indiid :icon_thumbup:

kas tehnilised murekesed said lahendatud?

P.S. IMHO 164 on üks vähestest autodest, millel originaal valuveljed (ükskõik kas need, mis Sinu omal hetkel all on või siis QV-Q4-Super) mõjuvad visuaalselt oluliselt paremini, kui ükskõik millised aftermarket omad
Mumeelest sobivad aadu pildi järgi suured azevid ülihästi :)
a.k.a Anthrax

Alfa Lancia 164 1991 -veiks-

#44
veiks kirjutas:Mõned tunnid tagasi lõpetasin salongi laepolstri vahetuse "Jaguar" tüüpi riide vastu, musta värvi siis :)
Kas sa mõne pildi viitsid teha salongist kus olenks näha mis efekti see must lagi jätab... Mis on "Jaguar" tüüpi riie :D ?
Mul on endal kaa juba ammu see idee, et lakke must riie panna. Kui hakkan katuseluuki remontima/vahetama, siis tuleks see töö kah korraga ette võtta.
cron