Alfa Romeo 164TS '94 ts

#47
:icon_hi:

appdeit- kütusekulu ja pöörete probleem on lahendatud (kütusevoolik); enamik vajalikku kosmeetikanänni jms on olemas

Lootust on saada ka pinguti

ja lisame nimekirja- mingi M### on maja ees pargitud autole sisse sõitnud :evil:

kuradi %¤##¤&(%)%&%(/¤)/%()&=)=))/&##"¤!"¤"%%¤/&/ kari

kui raske on sõita sirgelt? või jätta kasvõi hädist kirjakesti ....

ah... :guns: :guns: :guns: kriimud kriimudeks aga kui see auto peaks nähtavale ilmuma, siis...

P****** kahe kuuga on mõlemad maja ees seisvad autod ära kriibitud- peaks kohe mingi ajuhiiglastele mõeldud tänukirja koridori riputama
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164TS '94 ts

#49
appdeit...

nisan2ppudest asjapulgad olid k2sipiduritrossid valepidi kokku pannud (kaitsekatted ja kinnitused valepidi :-D )
pime komplekterija oli sadula remontkomplekti poetand 2 mm suurema manseti

kaks p2eva pidurijama (mansetid, m22re, 6hutamine, m22re, 6hutamine... yhe poole klotsid :-P) ja t2na siis TYV punktis ilmnes, et kat hakkab v2sima... pea 5 minutit l2ks enne, kui heitgaasid enamv2hem nulli kukkusid.

summuti on parem, kui kunagi varem (hea, kui on abivalmis naabreid korralike tøøriistadega veel kellelgi j22nud)

K2ivitamine on aegan6udev, kytusepump teeb p6rgul2rmi... (pump pagan ootab kah juba aastat 5 vahetamist) ning pidurivedeliku tasemeandur on l6plikult saba andnud JA ventikapistik kalab

Aga k6ik muu on h2sti (TYV sai pea puhtalt l2bitud)
Kosmeetika ikka veel ootab ... istmekatted saab ehk 2ra m66ta ja ka tikkimise ning 6mblemisega alustada l2hiajal... kriipsud kraapsud tuleks detailselt 2ra defekteerida ja kas poleerida v6i v2rvida

ketipinguti...on nimekirjas kuskil kaugel koos kliimapumbaga

Ise olen rahul :-D
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164TS '94 ts

#50
::itpnt::

sõidan mina jummala rahulikult mööda teed pärnu poole ja mis ma näen- minu auto on tee ääres surnud :sherlock:

väike mõttepaus... ja paar tundi mässamist ning tulemus- 0

nööri otsa ja kodu poole ajama...

saab tihe nädalavahetus olema :(

P.s. kui kellelgi hääl inimesel on pühapäeval :finish: DIT moodulitega Nordi aju hetkeks laenata oleksin jummalast tänulik (jarmo ja zakalwe ei peaks järgnevat lugema aga võin muidugi ka ringi ääres vaikselt põõsast ilmuda ja mõnelt autolt selle salaja maha kruvida)

P.P.S. fakk- ei ole võimalik, et mõni nädal kohe nii masendav on ja et eelmine nii suurepärane nädal oli vaid kuujagu tagasi
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164TS '94 ts

#51
Kui mul on kaasas seltsimees, kes koju sõidab, kuni mina sinu ajutesti ajal rahulikult õlut libistan, siis minugipoolest.
Alternatively, mul on hea raamat (that's a given. ma ei lähe KUSAGILE ilma, et mul hea raamat kotis oleks) ja pole kaasas kedagi, kes minust kojujõudmisel sõltuks....siis, noh, kui tahad, tee proovi.
Ja kui väga vaja, saan emma kumma variandi organiseerida. Mul on pühap vaba päev. Ja siis kohe PÄRIS vaba. Kellaajad mind ei piira. Nii et kui ikka kohe tahad aju maha kruvida ja katsetada (ja garanteerid, et ta pärast seda toimima hakkab ja ma koju saan), siis minugipoolest. Kohe täitsa päriselt.

Warcraft style:
'My brain is yours to command, my lord'

Zombie movie style:
'BRAAIIINNNSSSS'

Game of Thrones style:
'The sword was covered with bits of skull and brains'

Eesti kirjanduse style:
'Ja lehed laulsid imekaunist sahisevat viit' (jah, ma tean, et sel pole ajuga mingit pistmist. Viivi Luige proosal pole kirjandusega kah mingit pistmist)

Eniveis, kui vaja, siis kasuta. Kuniks ma sama kuupäeva sees sellesinatse ajuga koju saan.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Alfa Romeo 164TS '94 ts

#53
::itpnt::

loogiline- kui pump on kinni kiilunud, siis alarm aktiveerib ecu ahelas kütusepumba blokeeringu :mrgreen:

kusjuures mitte mingit test või kontrollahelat ei ole aga näed :captain:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164TS '94 ts

#58
:icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:

hommikul (-20) auto juurde, sidur alla, süüde sisse, mootor tööle, klaasid puhtaks, käik sisse ja tanklasse...

20L 98-t ja sõit Tallinna võib alata... 300m hiljem ei taha auto enam hästi vedada :thinking: hmmm....

2km hiljem pole enam mingit vedu alla 2000 rpm.... veel 5 km hiljem tühikäik 600rpm

ots ringi ja koju tagasi :thinking: 2 km enne Raplat... laadimine 15,4V ja õlirõhk 6... alla 2200 rpm-i enam käima ei jää

maja ees on kõik ilma gaasi hoidmata enam ei lähe käimagi ja ajab kummikärsakat tagant välja :icon_wtf: kolksu õnneks ei ole...

kapott lahti - õlikork maha... emulsioon ( :thinking: viimased paar päeva pole jah mootorit täiesti soojaks lasknud), jahutusvedeliku paak on veel puhas

natuke ootamist... ja käivitamisel saab hetkeks käima aga tühikäiku enam ei ole

:icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164TS '94 ts

#60
14 km sõitu emulsiooniga, sisehõõrdumine nii kõrge, et vaevu jaksab liikuda... kõlab minu jaoks nagu väga suur probleem... taaskõivitamist ei üritaks ja üldse katsuks mainal selle moosi kõhust enne kätte saada, kui midagi uut üritaks. Võimalusel võiks ka saaled juba üle vaadata, pea tihendi uuendada jne... kolina puudumine ei tähenda vältimatult, et midagi kahjustada ei saanud.

(samas vaadates vanade alfade hindu on vist mõistlikum probleemne isend lõpuni sõita ja siis osta lihtsalt järgmine mis on veel liikumisvõimeline? vabandan mõttekäigu eestikavastasuse eest ! )
cron