Alfa Romeo 164, 1993, alfa164

#1
Minu tõld siis selline: tegu V6 3.0 155 kW 24v automaadiga (4-k ZF), sündinud 1993.

Toodud Saksamaalt. Eestimaa pinda kaunistanud nüüdseks ca 2 aastat. Tegelikult

ihkas hing üldse manuaalkastiga 164 ja olin isegi üsna skeptiline automaadi suhtes,

kuid pärast mõningast tutvumist ja kiiremat sõitu kadus see kõhklus silmapilkselt! :)

Mootor tiksub normaalselt tänu eelmise omaniku korrapärastele hooldustele, kuid on

siiski veel mõningaid asju, mida vaja kõpitseda. Kevadepoole siis plaanis suurem

hooldus/remont ette võtta. Aga loodame, et saab ikka hea mitu aastat veel sõita. 8)



Mõned tagasihoidlikud pildid kah..


Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis alfa164, 01 Mär 2007, 00:20, muudetud 6 korda kokku.

Alfa Romeo 164, 1993, alfa164

#11
veljed istuvad alla mitte nagu 5+ vaid vahetükkidega :lol: ja ei ole just parimad alfa alla eesti teedel... kisub koopaserva hakkama-välimuslik pool aga on jah kena...

Alfa Romeo 164, 1993, alfa164

#12
VML kirjutas:veljed istuvad alla mitte nagu 5+ vaid vahetükkidega :lol: ja ei ole just parimad alfa alla eesti teedel... kisub koopaserva hakkama-välimuslik pool aga on jah kena...


:roll: KUID väljapool rööpaid on väga hea liigelda (ja ega rööbasteski väga häda pole 8) )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 164, 1993, alfa164

#13
kaido kirjutas:on ta ülevärvitud või originaal??
IRL on ikka väga :twisted: veljed nagu loodud sinna alla, istuvad 5+


Originaalvärv on, aga regulaarselt pestud-kustud-kammitud. :wink:

Veljed on tal tõesti õnnestunud valik ning madaldus annab veel

omakorda juurde visuaalses pildis.



Veermik muidu suht hästi vastu pidanud nende velgede ja jäiga vedrustusega. 164 üks pommikindlamaid vaguneid eesti teedel. Rööbastes pole palju hullem miskit sõita kui kitsama veljega. Ega's rattakummiga saa ka ringi kulgeda.

Alfa Romeo 164, 1993, alfa164

#14
tõsi ta ju on... sai isegi korra proovida ...ja ka kiisu puurist välja lasta(nii piltlikult) ja teate...päris kuramuse mõnus tunne oli :twisted: ja välimuse poolest jäi tõesti hinge... tõsi küll-iluvigu tal ju oli-kuid neilt kiirustelt milleks see masin on mõeldud liikuma ei riiva nad silma :)

Alfa Romeo 164, 1993, alfa164

#15
Päris ilus 164 ning veljed sobivad ka päris hästi :) ,õnnestus isegi ükskord seda linna peal näha ja väga ilus tundus :twisted: Edu Alfatamisel 8)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron