Alfa Romeo 155 twin spark sport 1.8 L3sta

#16
nujah nali naljaks ma arvan et eesti keele kosultatsiooni just vaja pole rohkem on probleem selles et ma ei viitsi arvutis korrektselt kirjutada ja olen harjunud msni lühenditega aga eks ma pean vist siin natukene üritama ka viisakas olla.

Aga respekt kõigile selle eest et kõik ühe eest kohe seisid ja ei lasknud mingil uustulnukal pähe istuda:D......et ega jah ma ei ole pahane aga lihtsalt oleks võinud kohe alguses ilusasti seletada aga ma arvan et rohkem küll sellel keeleteemal pole vaja rääkida.



___



E.T.: eemaldasin viimase üleoleva lause

muidu pöidlad püsti :)

Alfa Romeo 155 twin spark sport 1.8 L3sta

#21
nujah ma olen juba ise ka vaadanud et rohkem tuleb mootori tegemise juurde jääda kere tuuningust on nagu praktiliselt ainult bumperid saada ja muud eriti midagi aga jah väga madalaks ma teda ajada ei saa sest ise elan nagu maal ja siin ka vaja sõita aga uue värvi alla tahaks küll järgmine suvi saada praegu nagu värvi vigasid ja muud sellist et ikka oleks ilus väljast vaadata. kuid ega midagi jääb siis mootor ja veermik mida siis vastavalt rahakotile teha saab neil tundub euroopast juppe olevat.
cron