Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#17
:icon_hi:

lihtsalt huvi pärast: miks siis kast lõpuks kolksus ning miks terved õõtsad vahetasid?[puksid on ka eraldi vahetatavad (ja tühi hinnavahe on ikka tuntav)]

Sidurikomplekti saab soetada ka ca 4k-ga ning kas see on ikka kindel, et pead pedaaliragina pärast siduri vahetama [või siis kujutan omale praegu mingit valet raginat ette :oops: ]

kui veovõlli kaitsekumm on katki, siis võib ragina põhjus olla selles, et see on kuiv (kui ots oleks läbi, siis oleks kogu aeg kuulda-> kui määrida ja kaitsekumm välja vahetada, siis ehk saab raginast lahti)

rögisevat kliimapumpa ei suuda igatahes ette kujutada
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#18
Kasti kolks osutus õnneks ainult tühiseks - ülevalt lähenedes oli mingi asi lihtsalt lahti ja see pandi kinni tagasi (ei teagi mis see oli)

Ei tea, kas vahetati õõtsad või õõtsapuksid, kuid spetsialistid trk-s panid uued õõtsad (nii arve peal kirjas on :) )
800/tk pole väha hull hind - äkki olid ka ainult puksid, kuid seda ma ei tea.

Siduri puhul lihtsalt arvestan kõige hullemaga, kuid pedaal raksub imelikult jala all, kui põhjani vajutada ja käib ka hästi raskelt (tunne on nagu oleks sidur trossiga ja trossil oleks kiud lahti ja ta liiguks kõris sinna kiudega aeg-ajalt takerddudes).

Vaikselt 1 ja 2 käiguga sõites on ka kerge värin sees - ma arvan, et kui seal on olnud määrimise probleem, siis on ta juba sellele kergelt haiget teinud -samas võib olla muidugi tegemist ka täitsa teistsuguse veaga (loodan, et mitte käimakast, sest heli tuli siiski kõrvalistuja poolt.

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#19
:icon_shifty:

tasub proovida vana head piduriõli vahetuse nippi :wink:

Raginat ei ole kunagi pedaalist kätte saanud, küll aga kiuksu ... selle vastu aitas pedaali kinnitutse määrimine (ehk siis nii silindriühenduse, kui ka ülemise kinnituse-> hauever... kui see ei ole mitte ainult kuiv, vaid seal kuskil on ka liiva, veidi roostet ja teab mis muud mudru, siis ei ole sealt tekkiv ragin üldsegi välistatav)

:icon_think:

vähemalt ei suuda ma vedeliksiduri puhul välja mõelda, mismoodi oleks tuksis sidur võimeline pedaali krigistama.

ah jaa-> kui Sa koheselt ei taha radikat vahetada, kuid jahutusvedeliku juurdevalamine ei ole eriti meeldiv tegevus, siis :icon_shifty: ei tohiks küll seda trikki reklaamida aga... juhul, kui leke on väike ning keerad paisupaagil korgi veidi lahti siis jahutussüsteem survet üles ei saa ning selle tulemusel tekkib free-flow välistab jahutusvedeliku lekke :wink:

loomulikult ei saa selle meetodiga radikas korda... aga vähemalt saad olla kindel, et linnas foori taga ummikus seistes jahutusvedelik autost ei lahku [muidugi siis pead pöörama kogu tähelepanu temperatuuri näidule-> kuna süsteemis survet ei ole, siis see kerkib oluliselt kiiremini ... Juhul, kui GTV kasutab sama kahe ventikakiiruse süsteemi kui 155, siis oleks ajutiselt kindlam ja parem esimene aste elimineerida ning esimese kontakti juures juba ventikal täiel võimsusel puhuda lasta)
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#21
Luman kirjutas:Rookisin teema puhtaks!
Igal juhul, loodan et saad auto korda ja edaspidi on autost ainult rõõmu mitte muret.
Kuule moderaator Luman, mis põhjusel minu postitused ära on kustutatud!!!??? Pehmeltöeldes väga ühekülgne lähenemine teemale? Keda minu vastused riivasid? Lasin isegi kaua ennast mõnitada enne kui sekkusin ja nüüd viskab moderaator minu kirjad lihtsalt prügikasti. Masendav. Mulle ei tuleks pähegi foorumit lugedes kellegi teise postituste kustutamist nõuda. Teadke siis, et kord väljaöeldud sõnu on väga raske kui mitte võimatu tagasi võtta. Seetõttu on soovitav enne mõtelda kui midagi kirja paned. See oli mõeldud heavyle. Ja kui viha müüja vastu on väga suur, nagu heavy kirjutas, siis teadke, et viha pole midagi muud kui lihtsalt rumalus!! :icon_think: :icon_think:
Minu postitused tuleb taastada!

Alfa romeo gtv 3.0 - 2000.a

#22
furioso kirjutas:
Luman kirjutas:Rookisin teema puhtaks!
Igal juhul, loodan et saad auto korda ja edaspidi on autost ainult rõõmu mitte muret.
Kuule moderaator Luman, mis põhjusel minu postitused ära on kustutatud!!!??? Pehmeltöeldes väga ühekülgne lähenemine teemale? Keda minu vastused riivasid? Lasin isegi kaua ennast mõnitada enne kui sekkusin ja nüüd viskab moderaator minu kirjad lihtsalt prügikasti. Masendav. Mulle ei tuleks pähegi foorumit lugedes kellegi teise postituste kustutamist nõuda. Teadke siis, et kord väljaöeldud sõnu on väga raske kui mitte võimatu tagasi võtta. Seetõttu on soovitav enne mõtelda kui midagi kirja paned. See oli mõeldud heavyle. Ja kui viha müüja vastu on väga suur, nagu heavy kirjutas, siis teadke, et viha pole midagi muud kui lihtsalt rumalus!! :icon_think: :icon_think:
Minu postitused tuleb taastada!
Ei maksa seda postituste kustutamist isiklikult võtta, kustutatud said kõikide kasutajate postitused, mis olid tehtud peale seda, kui see teema inetuks kätte ära läks ning neid postitusi ma ei saa, ega ka ei taha taastad.