Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#76
SirKala kirjutas:Nonii täna tahtsin siis velge parandusse viia lõpuks, läksin siis pagassi avama ja ennäe ei saagi lahti, kinni külmunud teine rsk :icon_censored:
Tere tulelmast klubisse. Ma olen igal hommikul nagu mingi kopli Vova, kes tahab autosse end muukida. Eelmine talv ennetasin seda sellega, et ostsin omale purgi WD-40 ja lasin seda lukkudesse sisse. Tihendite jaoks võid osta mõnest pudi-padi autopoest silikoonpulga ja sellega kokku määrida.

Parim oleks muidugi Alfale külmaks ööks sall ümber panna :grandpa:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#77
Heh saaks ju jah läbi tagumise istme lahti teha kuid seal pagassis on mul velg(mida olekski sealt kätte vaja saada :lol: )2 kummi(rehvi mitte midagi siivutut need on rahakoti vahel :lol: ) ja woofer pluss veel igast trääni.Teised uksed on lahti kuid kuna pargin varjualuse alla ja auto perse sealt välja paistab siis sellepärast vast ülejäänud lukud ei külmugi kinni.Vähemalt ei ole lugu nii hull kui 147'ga millesse pidi läbi tagant luugi sisenema :lol: :lol: .Eks homme ostan mingit lock deicerit vms.

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#78
Isegi läbi tagaluugi sisse roninud ja seda avalikus rahvarohkes kohas :xmaslol:
Täna oli probleeme juhipoolse ukse avamisega. Õnneks seekord sain kõrvalistuja ukse lahti esimese korraga. Peaks vist suvel ukse polstrid maha kiskuma ja ukselukud kõrralikult ära õlitama.

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#79
Heh täna sain siis luku deicerit ja luugi kah lathi aga noh siis polnud enam isu kuskile sõita ja jällegi jäi velg remonti viimata :lol: :lol: .Btw täna olid kah 147'l kõik uksed lukus,pidi volvoga asju ajama :icon_censored:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#82
Nii sai siis rehvid alla,rehvi vahetuse käigus tuli ka ilmsiks, et eest juhipoolne ratas loksub :icon_censored: .samuti viskasin õlile pilgu peale ja ennäe ainult törts üle lubatu :icon_censored: .Kollekale tõmbasin foolimumi ümber et sõita saaks ja vaata sa imet ei ajanudki seda benakat sisse :icon_clap: igal juhul õnneks on homme diagnosti päev siis saab kõik vead teada ja likvideerida, hetkel nii, et ühe asja saad korda ja siis tuleb välja et mingi asi on veel persses :icon_censored:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#83
Aga lohuta end sellega, et kui niimoodi jätkub, siis saad kõik need asjad korda ja sõidad väga korraliku alfaga lõpuks :D

Mina ütlen seda mõttes endale koguaeg :icon_wtf:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#85
Nonii täna siis sain reomnti töökojast uudiseid,soovitati teist sünnipäeva pidama hakkata, bensu mingi toru vms oli lekkinud ja seda täpselt kollektori peale(ei oskagi mingit smilet panna) vähemalt tean nüüd miks ta palju bensu võttis ja suitsu võib kah edasi teha :lol:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#86
Nüüd meenub mulle kah juhus, kus hakkas penahaisu autosse (164) ajama. Mõtlesin, et mis seal ikka nii väga ja et kui kohal olen siis vaatan mis kapotiall toimub. Kohale jõudes olid aurud juba nii karmid, et pilt kergelt hakkis. Avastasin siis kapotti avades, et pena voolik oli korralikult lekkima hakanud kaante vahel ja mootor ujus pensiinist. Tundsin end kah päris õnnelikuna sel hetkel, et mul üldse enam auto on mitte põlend vrakk keset mingit ristmiku.

Kõik kordus paar nädalat hiljem kui hakkas lekkima teine samasugune toru (kahest) :icon_wtf:, siis reageerisin juba kiiremini. Mentaalne märkus endale tehtud, et kui kasutatud auto osta, siis tuleks sellised kohad kindlasti kohe üle käia.

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#88
See ja üks nõrk koht, minu omal hakkab parem tagumine otsi varsti andma. Vasakule poole taha tegin ise 1,5mm plekist uue :icon_roll:
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#89
eks jah pean kah neid linke hakkama uusi tegema või siis parandama.Täna siis muideks vedas bensu seier jälle alt mind aga õnneks sõitis sõber mööd ja aitas hädast välja
cron