Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#46
SirKala kirjutas: rool muideks momo ja käigukangi nupus on alfa embleem
kui nupul on embleem ning rool (IMHO ugly as hell... ) sobib, siis pead kuskilt sama tooni kleepsud muretsema :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#49
martmann164 kirjutas:hind on normaalne ja kvaliteet ka. kui tahad, võid öelda, et märt soovitas. mul armatuur karbooniga tehtud.
asub viljandis.
Alfabeedi kallal maiustades:

Esiteks - mis kasu on Märdi soovitusest ? (kas selle peale kukub normaalne hind odavamaks?)
Teiseks - mine too oma armatuur nüüd viljandist ära ja kruvi autosse!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#50
martmann164 kirjutas:korja oma puidutamist vajavad tükid autost välja ja vii sinna(kui tõeliselt kena tahad).
http://www.streetrace.org/foorum/viewto ... 10&t=10313" onclick="window.open(this.href);return false;
hind on normaalne ja kvaliteet ka. kui tahad, võid öelda, et märt soovitas. mul armatuur karbooniga tehtud.
asub viljandis.
arvatavasti ei kasuta seda teenust kuna mulle meeldib ise nokitseda kuid tänan pakkumast siiski, kes teab ehk läheb millalgi vaja :D

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#51
hind võiks jah veidi muutuda, kuid lubada ei saa.
ja ise sellist, pidevalt silma all olevat asja nokitsedes, kipub asi siiski jääma silma riivama. aga ega ma jumalaeest ei sunni:)
edu

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#52
Sai siis täna peeglit küljest tiritud ja noh 10-15 minuti töö osutus hoopis 2 tunniseks ,sest keegi Keenius oli kolmest kruvist kaks liimiga kinni pannud :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: ,et peeglit küljest saada pidin ühe kruvi pea rauasaega küljest saagima aga ega sellega see saaga ei lõppenud.Kui peegli küljest sain avastasin, et alumine kruvi oli peegli metall konstruktsiooni küljest murenenud :icon_censored: ja kuna ka see kruvi oli liimiga kinni siis ei saagi seda enam ukse küljest ära, või noh minul vähemalt pole ühtegi ideed kuidas seda ära saada
Pilt004.jpg
sellel tuligi pea maha võtta(ülemisel)
Pilt006.jpg
ja seda asja ei saa enam ukse küljest lahti
Pilt007.jpg
ei saa seda otsa sealt isegi näpitsatega kätte

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#54
Nooo olen ma ikka tegelane, alla ei anna ennem kui eesmärk saavutatud ja kui aus olla siis on tunne selline nagu oleks mount everesti vallutanud :D :D .Ühesõnaga sain peegli külge
Pilt008.jpg
selles augus oli enne kruvi mida kuidagi ära ei saanud kuid siis :idea: ,akna tihend maha ja rauasaega see kruvi pooleks :D. PS see ei ole rooste augu ümber .
Pilt009.jpg
suht sama lugu saagisin siis otsa maha ja õnneks oli seal ka piisavalt keeret, et uus kruvi sisse keerata
Pilt010.jpg
Oi ma olen häppi ei loksu enam :D

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#57
Kuidas muidu salong on.. sõites nagiseb ka midagi või on vaikne? Ma üritan lähipäevil armatuuri korra enda omal eemaldada, midagi nagiseb seal kui kuskil sitema tee peal sõita.
155, 2x166, 159 ja 75?

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#58
Oi ma tean seda mul ikka räigelt nagiseb pole hetkel raadiot kah nii ,et mõnikord ajab ikka päris hulluks see nagin aga olen täheldanud,et kõige rohkem nagiseb (mul vähemalt) see liist mis klaasi vastu on ühe asja eemaldasin täielikult kuna see ajas hulluks ja selleks oli mingi liist mis on katuseluugi mootori ees.
cron