Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#61
:roll:

90% juhtudest hakkab krigisema detail, mis on paigalt nihkunud (näiteks tüüblitest lahti uksepolstrid; murdunud servaga liist jms)- kui nüüd leida üles kriginat tekitav koht (haruharva on selleks terve detail-> v.a. juhul, kui nt armatuur on valesti pingutatud :roll: või sis paigast ära vajunud, siis peab kinnituste kallale minema) ning sinna tükike vilti, riiet või sametit toppida, siis surutakse kriitilsied pinnad veidi eemale ja kriginast pole enam kiuksugi alles :wink:

üldteooria krigina puhul nimelt on see, et nagisema hakkavad need pinnad, mis on liiga pingul või need, mis ei ole piisavalt kokkusurutud :wink:

pealegi-> kui kogu armatuur nagiseb, siis tõenäoliselt on see tingitud ühest või kahest kohast :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#65
Oeh sai siis pidurit vaadatud ja viga siis arvatavasti voolikus mis laseb õli peale aga tagasi ei lase eks voolikul seest mingi kiud lahti vms
Pilt011.jpg
oi mind küll alati unustan fotoka maha :icon_censored:
Pilt012.jpg
ja kes seda ronti lõpuks tegema hakkab?? :icon_think:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#66
:icon_hi:

ma ei tea, kas Sa märkasid, aga keegi on Su auto ette (tegelikult küll taha) suure koguse tseenelja (C4) paigutanud :coplights:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#69
145/6, tipo, dedra, tempra

pühivad kõik samamoodi, nagu 155 (soovitaks siiski pigem otsida mingi sobiva pikkusega "päris" luukere koos asjalikumate kojameestega sinna asemele)

P.S. 155-l (nagu ka teistel nimetatutel) on juhipoolne ja kundepoolne vars erineva pikkusega :wink:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#70
Mina panin endale Volvo 440 Kojamehe hoovastiku, kojamehe varre nurk on sama mis 155 originaalvarrel.
Ja varre kinnitus nuudid on ka samad.
Romulast ostsin varred mis maksma läksid 200 eeku. :icon_thumbup:

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#72
Vaata testeriga üle kas kõlarisse ikka voolu tuleb, tavaliselt kui kõlar läbi, siis vähmalt mingit krabinat ikka tuleb. Kui lihtsalt vait on, siis panustaks juhtme veale.

Alfa Romeo 155 1.7TS '93 - SirKala

#75
:offtopic:

Siis kui minu 155-l veel luugi avamis mootor ei töödanud (juhtmed puruks). Jäid mul kord autovõtmed pagassi, ja luuk sai ka kinni löödud. Natukese aja pärast otsisin autovõtmeid taga ja siis tuli meelde, et võtmed pagassis, ja pagassi sai ainult võtmega lahti. Siis võtsin tagumise käetoe eest, surusin selle taga oleva plastikluugi katte alla, uurisin sealt kaudu, kus võtmed on, võtmeid nägin kuid ei ulatunud nendeni (pagass oli muidugi mingit träni täis). Siis sai vasakpoolne tagumine kõlar ära krutidud, sealt august käsi sisse ja sain võtmed lõpuks kätte :icon_roll:
155, 2x166, 159 ja 75?