:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#17
istudes täna alfa kõrval ja pestes, pestes kõike seda pidipudi, mida tsinkimisse viia... vaadates kõike seda hunnikut tuli kerge kass peale. Olen ju ennegi mootoreid pilbasteks võtnud ja kokku pannud, kuid nii pika aja peale on asi esimene kord. Vaatad polte ja mõtled, umm, lahe kuuskant.. kus su kodu on ?? :roll: samuti vaatan neid kepse ja kolve ja kratsin kukalt, et kas panna nad tagasi või mitte... oeh. Kass. Võtan parem kapist uue külma õlle.
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#25
Niisiis, gandalf oli just surnud, ning Froddo Baggins seisis kurvalt kaljukuru serval, vaadates mõtlikult allapoole. Miks, Miks just tema.

ot STOP, see pole see lugu, mis pooleli jäi.



Pooleli jäi jutt kuskilt sealt, et kassisin ja pesin neid polte ja oli kole. Well say no more, sest koledaid polte ja mutreid pole enam.


Pilt


Hoopis kastitäis uusi, säravaid mutreid, polte, seibe jms sellist, komplekteeritud sorteeritud ja silmipimestavalt säramas.


Pilt


Auch ah :)



Samuti, peale pisikest punnitamist vaatab vastu hunnikus läikivat kraami ka kasti sees nagu siin




Pilt


Täna veidikene pesin ja puhastasin ära roolivõimu pumba, ning panin pumba kokku tagasi tulem on selline:




Pilt


vast tihedamaid update nüüd tulemas, kus mul aega veidi rohkem on
Noh eks neid 155 mudeleid mõned on. Mõnede arust liiga mitu. Vähem kui TS -il. Lootust on.

:: Alfa Romeo 155 Q4:: 1992a :: K.Kotkas ::

#30
K.Kotkas kirjutas:nagu ma ütlen, protsessi ilu. Ja pealegi ei ole vastikumat asja kui sitane mootor, mis räpakalt on kokku pandud. ÖÄK. Ning, mis kõige olulisem, ma teen seda endale ja mulle meeldib selliseid asju teha.


Väga õige suhtumine, aeglaselt ja korralikult on alati parem kui kiirelt ja lohakalt.