Re: Alfa Romeo 166 2.4jtd/166 2.0 v6T Tolmulest

#47
Eks ta on visuaali poolest selline Harju keskmine. Nähtud hullemaid ja nähtud paremaid. Lihtsalt palju pisikesi asju mis tegemist vajavad aga eks ongi kohe kohe hooaeg lõppemas ja saab talv läbi vaikselt pusida nendega. Prillikivi pole aga meeldiv pühapäeva sõiduk saab temast kindlasti.

Endale on jäänud mulje, et mingi hetk on korralikult hoolt kantud ja siis lampi kusagile seisma jäänud.
Juu siis hakkas see õhulugeja teema pihta ja lihtsalt kellegi sai motivatsioon otsa.
2016 on viimati igatahes ülevaatuse läbinud. Siis oli ls 123814km. Antud hetkeks on kellal 134ooo km kobinatega.
Nüüd kogun mõnda aega roppe sõnu ja muid toredaid mõtteid ja siis võtan hammasrihma vahetuse ette, et köik need sõnad ära kasutada saaks. 😁
Leidsin autost mingi paberi ka kus on rihmavahetus peale märgitud aga siis oli läbisõit 110oookm millegiga ja aastaks 2011... 🙄 Kaante alla piiludes tundub rihm vägagi viisakas olevat aga no kui see number seal paberil paika peab siis 9 aastat phm seismist võib selle rihma ikka väga riskibisnesiks muuta.

Siin kohal ka küsimus kas 2.0v6 on eraldi nukalukud või sobivad kõigi 12v v6 nukalukud?

Re: Alfa Romeo 166 2.4jtd/166 2.0 v6T Tolmulest

#48
Ma tõin ta endale ka peamise eesmärgiga päästa põllurallika staatusest ja ikkagi lootusega et jõuaks tänavale tagasi.
Noh see masin oli küll hullem kui müüja mulle lubas (mida kõike ta ei rääkinud) aga parem kui ma kartsin. Aga sõber kes mul aitas ta kokku laduda väga süveneda ei viitsinud siis saigi otsus, et masin päästetud ja nüüd võib järgmisele haigele inimesele edasi minna. Nüüd siis vaatan, et oli ikkagi väärt, rõõm :)
Eks hakkas kripeldama kui treileril suund Tallinnasse läks, aga vähemalt üks püss tuleb tagasi teedele. Ennegi doonorist hoopis aktiivne teederistleja saanud. Minu v6'le doonor jtd ju samamoodi tegi.
Ja et saaks nüüd aktiivset teemat lugeda uuele elukale.

Re: Alfa Romeo 166 2.4jtd/166 2.0 v6T Tolmulest

#49
Hall seisab ja ootab lõpliku otsust kas läheb osadeks või teen korda... Hetkel pigem peas selline 70% et läheb osadeks ära.

Mustaga on nipet näpet tehtud.
Vahetasin küünlajuhtmed
Tempanduri
Kohati on mingi error et kui kiirendades rõhk järgi tuleb siis hakkab nagu ,,pooma,, ja peale seda käiks hetkeks nagu 5 pütiga ainult...

Lisaks on Immoga mingi teema. Kohati ei tule maha ja armatuuris jääb see ,,Code,, võtme märgiga põlema.
Samas enamus ajast töötab ideaalselt. Keegi võiks vihjata kas aitab mingi pistiku või asja puhastamine?

Re: Alfa Romeo 166 2.4jtd/166 2.0 v6T Tolmulest

#52
Rõhutesti saad teha nagu ikka - kui survega viskab "mingi püti tagant ära," siis võiks hakata otsima nagu ikka - torustik küünlad pihustid.
Panustaks ennekõike just pihustitele - üle laadimise puhul ei ole väga tõenäoline, et üks või kaks silindrit kuivale jäävad (v.a. juhul, kui ühe silindrit kummimuhv just üsna ribadeks ei ole)
Tegelikult ma olen normaalne....