Re: Alfa 166 2,5 24V + 2,4 JTD - Traktor

#61
August oli ka siin tegusam. Lõpuks viskas üle see värvijate järel ootamine. Muudkui uued daatumid ja ootamised. Tuli ise ikka minna poodi, korralik kahekomponentne koodiga värv, hunnik lihvimist ja pahteldamist ja jahedamapoolses garaažis ise kogu töö ära tehtud. Üllatavalt hea tulemus jäi, ei olegi aru saada, et oleks kuskil oma garaažis põlve otsas tehtud. Toon klapib ja läigib nagu uus - teinekordki võib sellise asja ette võtta. Ja ega tulebki, nüüd kus stanged on korralikud, tuleb kapott samamoodi üle käia.
Ahjaa, rõveda numbrialuse kaotasin ka ära ja liigutasin numbri sinna kuhu ta peaks käima, ei sobinud ta sinna scudo ette laiutama.

Uued 17" jalavarjud ka muidugi lõpuks, klassikaliste Alfa joontega, aga veidi värskem ilme.

Käisin ka üv' l katsetamas, et mida peaks veel tegema. Natukene nokitsemist siiski on veel. Väike õlileke ja mõned puksid. Muus osas lubab.... lubas. Sõitsin selle korduva üv'ga ja avastasin maailma, kuniks tõenäoliselt hooratas hakkas häält tegema. Ehk siis auto tagasi garaažis ja kuna 159 ja sada muud toimetust liikusid tööplaanis ette, siis taas 166 ootel. Aga endiselt mugav masin millega kulgeda, siis küll ta ka oma aja saab jälle.
Pilt