Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#1
Niisis. Minu esimeseks Alfaks on siis 2001. aastal tehasest välja veerenud 147.
  • Tumesinine metallik
  • 2.0 110kw
  • Selespeed käigukast
  • Kollakas Nahksisu
  • Bose sound
Esimese nädala jooksul pole eriti nuriseda küll millegi üle.

Juhitavuselt on täpselt nagu sõidaks kardiga. :) Linnas on Selespeed eriti mugav kuid maanteel kolonnis jokutamisest ei suutnud ta mõistus ühel korral aru saada.


Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis Sten, 24 Aug 2007, 15:13, muudetud 1 kord kokku.

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#5
E.T. kirjutas:mis tähendab, et ei suutnud kolonnis jokutamisest aru saada?


Umbes 100 - 110 km/h sõites CITY peal, 5. käik ning gaasi ja piduri vahet lapates lõi ette teksti Selespeed failture. Sai siis manuaalselt edasi sõidetud mõnda aega ning enam pole probleemi ilmutanud.

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#6
Tere ja palju õnne!

Sott kümnega kolonnis sõitmist võib Alfa puhul tõesti jokutamiseks nimetada :mrgreen:

Selespeediga seoses, ise sain hiljuti üle hulga aja tavalise manuaaliga sõita ja krt kus väsitas ära see võimlemine. SSiga sõit ikka palju mugavam ja nauditavama. 8)

Edu ja muretuid kilomeetreid

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#8
Sten kirjutas:
E.T. kirjutas:mis tähendab, et ei suutnud kolonnis jokutamisest aru saada?
Umbes 100 - 110 km/h sõites CITY peal, 5. käik ning gaasi ja piduri vahet lapates lõi ette teksti Selespeed failture.


:lol: Seda, et üsna kindlalt ei ole kogu maailmas ühtegi linna, kus legaalne kiirus oleks 110 :lol: ja sellega kolonnis liigutakse 8)



CITY kui selline ei olegi tegelikult maanteele/rajale mõeldud, seega võta seda kui õppetundi-> SS on mõeldud siiski selleks, et vahepeal ka natuke klahvidega võimelda 8)



Igatahes 8) lahedas kombinatsioonis isend (sisupilte võiks kah olla)



p.s. kas mul silmad petavad, või on jõulud tulemas ja esimesele pildile oled aknast piiluva päkapiku saanud :?: :lol:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 147 Selespeed | 2001 | Sten

#13
Palju õnne, see on hea auto!

Ise samasuguse rooli keeranud kah päris palju. Muidugi mitte nii uhke värvikombinatsiooniga, aga ikkagi. :lol:

Kas sõidad City rezhiimis ka üldse?

Mina näiteks vahetan koguaeg ise. 8)

Isegi kui tuleb mõte, et olen mugav ja panen city peale, hakkab häirima mind hiline käiguvahetus ja sujuvalt ise arusaamatagi leian enneast jälle võimlemast. :lol:
a.k.a Anthrax