Alfa Romeo Crosswagon

#35
Tänan

Mulle meeldib eristuda nn. hallist massist.
Crosswagoni juures on ka see veel hea, et parklas leiab kergelt üles. Note suutsin tihiti ärakaotada ja ka üles leides imestasin miks pult ei tööta (vale Note oli) :icon_cop:

Alfa Romeo Crosswagon

#37
Nokitsesin pisut ja tulemus:
Töötavad tagumised aknad (olid kinni kiilunud).
Siduri pedaali silindri silma kummi puksile tehtud plekist aas ja kinni liimitud (ennem oli siduripedaali tühimik u. 2cm).
Alustatud kulude logi fail.

Alfa Romeo Crosswagon

#41
Ühel ilusal hommikul oli kadunud kogu mootori särtsakus ja jõud. Jah ega seda ennem kah üle ei olnud. Suretasin välja teise kordi 10 ja siis sa siiber. Kaua võib sõita jõuetu autoga, 2 päeva max.
Uurisin siit ja sealt ja eeldatav viga EGR klap. Kiskusin maha, võtsin lahti ja minust sai korstnapühkija. EGR sees oli tahma tööstus ja kinni kiilunud solenoid. Panin koja likku ja samal ajal asusin trelli ja torniga solenoidi lahti lõhkuma. Kõik sai lahti, puhtaks, kokku, testitud....töötab. Nüüd on kõik ilusti endine-ohh seda jõudu ja särtsakust (mida tegelt ei ole pea üldse). Loomulikult on tagasi ka mootori juhtimise vea teade mis tuleb ja kaob. Mina nimetan seda kui Alfa kõneviisiks juhiga.
PS EGR puhastamise/avamise õpetus netis olemas.
Naise käest sain ka kiita, et Alfa lõhn on igal pool riietel juures :icon_thumbup:

Alfa Romeo Crosswagon

#43
Sai ära vahetatud tagumised piduriklotsid. Kulumis maad oli veel küll kuid parem sisemine oli kinni. Nüüd kõik ok.
Ostsin poest 2t tungi mis tõstis 355mm ja sellest jäi väheks pidin panema klotsi veel vahele. On küll olemas ka or. tung kuid see on uus ja ei tahtnud teist ära määrida/kriimustada. Crosswagonit tuleb tõsta maast 50cm ja alles siis saab ratta maast lahti. :icon_crazy:

Re: Alfa Romeo Crosswagon

#44
Kuna vanad õõtsad olid nii kulunud kui veel olla said siis nüüd 4xuued õõtsad koos välimiste rooliotstega. Loomulikult sai ka sillad reguleeritud . Mul ei ole veel see auto nii hea vaikse sillaga olnudki. Eks aeg näitab kui kaua jupid vastu peavad. :?: