Gta156, finiks

#4
thanks!

Mootor: Engine

Type: V6

Displacement cu in (cc): 194 (3179)

Power bhp (kW) at RPM: 250(184) / 6200

Torque lb-ft (Nm) at RPM: 221(300) / 4800

Redline at RPM: n.a.

Brakes & Tires

Brakes F/R: ABS, vented disc/disc

Tires F-R: 225/45 ZR18

Exterior Dimensions & Weight

Length Ч Width Ч Height in: 174 Ч 69 Ч 55

Weight lb (kg): 3273 (1485)

Performance

Acceleration 0-62 mph s: 6.3

Top Speed mph (km/h): 153 (250)

Fuel Economy EPA city/highway mpg (l/100 km): n.a. (12.1)



Veermik: 18 oz racing

brembo pidirid

talvel 17 alfaromeo originaal veljed



Interjццr: must nahk sisu



Audio/Multimeedia: blaupunkt bose







auto on №073 300st

autodelt limited

Gta156, finiks

#7
Autodelta 156GTA :roll:



FL versiooni koodnimega 156 GTA AM (Autodelta Maggiorata) tean :twisted: 245kW :twisted:


Pilt
Pilt


Pre FL-i praegu ei meenu küll, et see miskitmoodu eriline oleks olnud... paar pisiasja väljas kohendatud on aga...


Pilt
Pilt


igatahes äge 8)



meil siis juba 156GTA-sid "lademetes" :? (3 või isegi 4?)
Tegelikult ma olen normaalne....

Gta156, finiks

#9
autodelta limited
ise praegu otsininfot!


...küsimus: kas autodelta on sul sinna kuhugi kirjutatud? kui jah, siis mille peale? :) ...silmajärgi tundub, et autodeltaga pole mingit pistmist, vaid "tavaline" seeria GTA... aga võimalik, et usin sakslane on mingeid autodelta komponente lisanud sinna, pole ka nagu kuulnud mingist eriseeriast, 100% täpselt ei tea ka :P



...gta ja gta am on ikka väga eri asjad, küll sulle am ka meeldima hakkaks kui järgi vaatad, prillid tolmused :lol: ...gta am on tehtud facelift mudeli peale, sama näoga ka wtcc pill, GTA on esialgne jne jne jne blah blah blaah :P



...ühesõnaga GTA-cool, GTA AM ära mitte unistagi - kallis lõbu, neid ei müügi keegi, ainult friigi tellimislõbu :? ...vaata www.autodelta.co.uk ja küsi hinnapakkumist :wink: :wink: :wink:

Gta156, finiks

#11
http://www.album.ee/node/10770770/50065451
am- muidugi ma usunet gta am on parem! agama rägin sellest et välimus on ilusam gtal!
GTA AM on rohkem nagu alfa 159!(välimus)


...nojahh, eriti ei paista, nagu ma aru saan siis sinna GTA ette on kirjutatud autodelta? ...huvitav-huvitav, kas kapotiall ei paista mõnda autodelta logo? ...äkki on keegi mootorikallal käinud ikka siis, sest autodelta välist tuuningkitti pole küll näha ...samas jube lihtne on seda silti sinna sisse panna :roll: :P ...võibolla frtisude huumor? :P

...enivei, auto on vinge, pole kahtlustki 8)

Gta156, finiks

#14
Lgp LL :

Autodelta ehitas esimese seeria põhjale vaid väliste muudatuste tegemisega (v.t. stangesid) ümber TERVELT 300 GTA-d Panin ju isegi pildid ja puha :P



Kõik-> case closed!

Mootorit EI NÄPITUD enne FL versiooni juures 3,7L sama puhuriga modifikatsiooni turuletoomist (nii 156, 147 kui ka GT juures)

Sisemuses oli ainsaks muudatuseks seesama liistuke, mis luges numbreid.
Tegelikult ma olen normaalne....
cron