AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#31
Oli kätte jõudnud ka päev mil otsustasin ja oli piisavalt aega et vaadata mis on viga tagumise klaasipuhastajaga :icon_problem:
:alc: Õlle lahti ja hakkasin otsima siis.

:icon_thumbdown:
Pilt
Pilt
Kuna seal on juba varem midagi tehtud siis oli seal mõningad detailid ka puruks tehtud juba varem :icon_censored:

Siis ühendasin lahti Kojamehe. Mis oli ikka väga korralikult kinni kiilunud :icon_thumbdown:
Pilt
Sellisena sain ma ta siis lahtiühendatult, ütleme nii et määret oli küll värskelt pantud ja loodetud et hakkab ise tööle :thinking:
Pilt
Sain siis uuritud kas mootor töötab ja kas vool jõuab taha, kõik olemas vool olemas taga jne. mootor teeb ka natuke midagi ja siis seiskub. Võtasin mootori täiesti lahti kojamehe süsteemi küljest et vaadata kas siis töötab korrektselt. ja nii oligi. 8) Laitmatu töö mootoris :)

Siis vaatasin teda ja hakkasin taipama et midagi on ikka kinni oksüdeerinud korralikult kuna ka ilma mootorita ma süsteemi ringi ei ajanud!
Pilt
Kangutasin ma igatimoodi ja pidi oma pisikest süsteemi seal kui lõpuks sain liikuma

Esmalt eemaldasin Stopperi
Ning Kukkusin KummiHaamriga pealt Hagu andma :)
Pilt
Lõpuks sain Liikuma
Pilt

aga ennem kui ta täiesti kätte sain tolle hülsi seest siis lõhkusin ühe piiraja ära mille keevitasin ka uue!
Pilt
Pilt
Pilt
Sain siis kõik detailid seal ilusti liikuma ja hakkasin kokku tagasi autot panema :)
:wrench:
Panin ka siis mina korralikult määret sinna. selleks puhuks aga Mingit eriti UltraStrong Määre, kusjuures see kestab jah paremini kui teised ja määrdeomadused teised kui mingi tavalise rohelise pläustiga :D
Pilt
JEbisin muidugi varda keerma ära ja pidin tolle üle tegema
Pilt
Pilt
Ja tööötab :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:
Pilt
Kuna kõik oli lahti kiskud siis sain vaadata ka et mis viga on Tagumise luugiga et ainult nupust saan avada

Viga on siin otse silmade all.
Pilt
Pilt
Oli vaja siis kõrv tagasi keevitada ja lihvida ja kokku tagasi ja kõik töötab :)
Pilt
Pilt
Nii palju siis praeguseks :)! :icon_wave:

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#32
Muidugi sai parandatud need katkised osad mis olid varem juba katki tehtud :thinking:

Pagasniku Lukusti kate.
Pilt
No Enamvähem, seniks kuniks tuleb uus :icon_clap:
Pilt
Pilt
1 Kruvi on kinni unustatud mis asus Luugi Tule taga peidus veider oli see et ma tulin kohe ise sellepeale et seal võib kruvi peidus olla
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Vot Sellest Kõrvast sain ma ise jagu, Ma ei saagi aru miks need Tüüblid peavad nii kõvasti kinni olema :( :icon_censored:
Pilt
Pilt
Pilt
Meelitamisest pole keegi vist midagi kuulnud :D kusjuures seda on juba varem ka proovitud kinni sulatada :lol:
Pilt
Siin seda siis ka näha
Pilt
Mis siis ikka, käisin ise korralikult üle :snooty:
Pilt
Pilt
Pilt
Vaja ka veel kaht uut asja kuna nende juppe autos ei olnud
Pilt
Pilt
Mida ma antud sildi pealt teada saan? Luugi küljes siis see
Pilt
Muidugi sai minust jagu uudishimu ja pidin piiluma toda tehase Woofrit. et kas saan sinna panna ka suurema elemendi jne..Keegi veel seda enda masina puhul uurinud :thinking:
Pilt
Ja too on tema sisemus
Pilt
Kuna olin ta laiali lammutanud siiis märkasin ka seda et keegi hoolikas Transportiga on millegagi kõlari kaitset vigastanud, lappisin selle ka siis kohe ära 8)
Pilt
Pilt



Kellegile ei meeldi mida ma tegin v kuidas tegin. siis Julgelt võta sõna, Kannatan ära igasuguse Kriitika. :)

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#34
albertini kirjutas:Kena pill ja kui ilukilbid minema lüüa ja kaunis velg alla, siis seda kenamaks läheb :)
Kolleeg sättis sellele samale pilgu peale, kuid kui ühendust võttis, siis kuulis, et broneeritud - jõudsid ette :D

Eks Tuleviku plaan ole jah siia alla midagi ka panna :)!
Kusjuures nende kilpidega oli hea nali,
tulin sõidust ning kui autost välja läksin ja natukene kohmitsesin siis nägin et autost veidike eemal on üks kilp maas vedelemas :D korjasin tolle üles ja lõin ta tagasi oma kohapeale, hea oli et see asi kodus juhtus kuna ilme kilbita nägi too Must velg seal eriti TOtter välja xD

Auto tuli minujuurde 07.03.13... mingi kella 15.00 :D

Edit:Smile :D

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#35
Igati kena Alfa

Tuttavad mured: Tagumine kojamees, tagaluugi plastik.
Kojamees oli mul vales hambas ja plastik purunes u. 10 tükiks. Hambad paika määre sisse ja töötab siiani. Plastik oli kui Lego aga kokku sain. Enam külmaga lahi ei võta. Kui su pilte vaatasin avastasin, et sul oli müra summuti mida mul ei olnud. Mõtlesin küll, et miks ei ole aga ei pannud ka. Suvel võtan uuesti lahti ja paigaldan mürasummutuse kas vildi või pigimati. Tegemist tahavad veel esimesed kojameeste puksid, ka suvel.
Sportwagon VS Crosswagon
Crosswagon= Q4 (nelivedu), kõrgem kliirens u.6,5cm ja nipet näpet välimuses ja sees. Mootor ja käima ainult 1,9Jtd 110kw ja 6käiku. Vaata minu või teiste pilte netist ja andmeid siis saad rohkem teada.

Edukaid km!

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#36
VXS kirjutas:Igati kena Alfa

Tuttavad mured: Tagumine kojamees, tagaluugi plastik.
Kojamees oli mul vales hambas ja plastik purunes u. 10 tükiks. Hambad paika määre sisse ja töötab siiani. Plastik oli kui Lego aga kokku sain. Enam külmaga lahi ei võta. Kui su pilte vaatasin avastasin, et sul oli müra summuti mida mul ei olnud. Mõtlesin küll, et miks ei ole aga ei pannud ka. Suvel võtan uuesti lahti ja paigaldan mürasummutuse kas vildi või pigimati. Tegemist tahavad veel esimesed kojameeste puksid, ka suvel.
Sportwagon VS Crosswagon
Crosswagon= Q4 (nelivedu), kõrgem kliirens u.6,5cm ja nipet näpet välimuses ja sees. Mootor ja käima ainult 1,9Jtd 110kw ja 6käiku. Vaata minu või teiste pilte netist ja andmeid siis saad rohkem teada.

Edukaid km!

Eks viskan pilgu peale su CrossWagonile.

Huvitav kuidas need hambumised saavad veel valeks minna . :D :thinking: kuna suht vähe on seal ruumi et midagi sellist teha. Järelikult keegi on valesti kokku pannud :lol: :duh: hea et korda said sellise asja ja kui nüüd mainisid ära et sul läks too Legoks siis mina üritasingi seda varianti vältida ja jätsin auto sooja garaazi, hommikul ajasin sisse ja järgmise päeva õhtul võtsin ette kuna plastik külmaga on ikka väga nõme asi. Mõtlesin veel seda et .. kuna sul oli vales hambumises ehk oli sammuti ka sul see varem juba laiali lammutatud ja kui sa oleks seda esimest korda teinud siis ehk polekski nii legoks lagunenud, eelmine remondimees vb pani niimoodi enamvähem kokku tagasi tema :D ja nii kui sa puutusid siis kohe juppid lendasid :icon_shocked: ...müramatiga veel selline arvamus kuna tegemist on tagaluugi plastikuga siis ehk sinna oleks parem Paigaldada siiski vildist kuna too on kergem ja kas Pigimatt just seal paigas nii tõhusaks muutuks.endal on plaan panna summutavaid pigisid ustesse Suve jooksul, ning vb logaritega sammuti midagi ette võtta.

Alfat pole uurinud kuidas temal logarid on aga A6-l olid mul tagumised logarid mingitsorti riidega kaetud v midagi sellist. Peaks uurima. v keegi teab täpsemalt mis materjal see selline on? :icon_roll:

EDIT: jah Lugesin su teema läbi ja nägin et oli jah nii naq mainisin ka mina mis viga võis olla et sul lagunes naq lego :D






Küsimus ka suurele Ringile. Nimelt autol ei tõuse mu veetemp üle. 50 kraadi. vaevu tuleb 50 ära ja sinna jääb ka. Täna panin etta Papi et kontrollida kas läheb soojemaks. naq naksti. Mitte midagi. Sama seis. kust peaks viga otsima? samas Tuleb ka sellist leiget õhku. mitte just kuuma naq olen harjunud saama. kui panen soojenduse põhja. :thinking:

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#38
Selle jama nimi on ´´Robotid kakavad´´
Temp. jama on vist termokast. Mul oli u. sama jama temp. seier tõusis kuni ca.55-60 c ja siis langes kohe alla= Termokas avanes liiga vara. Nüüd on sees uus termokas ja asi ok. va. temp. näidik salongis mis valetab u. 7c
,näitab vähem. Salongi puhurist tuli mul sooja küll kuid nüüd hakkab palav. Kirjade järgi on mul ka salongi lisa soojendus.
Selge, tagaluuki läheb vilt ja mujale kui jõuan panen pigi.
Kojamees oli jah eelnevalt lahti võetud ja ka mina ei saanud aru kuidas ta valesse hambasse läks. :icon_crazy:
PS! velgi vaata Jan1 müüb ja hind täitsa ok. ja valikut peaks ka jaguma.

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#39
VXS kirjutas:Selle jama nimi on ´´Robotid kakavad´´
Temp. jama on vist termokast. Mul oli u. sama jama temp. seier tõusis kuni ca.55-60 c ja siis langes kohe alla= Termokas avanes liiga vara. Nüüd on sees uus termokas ja asi ok. va. temp. näidik salongis mis valetab u. 7c
,näitab vähem. Salongi puhurist tuli mul sooja küll kuid nüüd hakkab palav. Kirjade järgi on mul ka salongi lisa soojendus.
Selge, tagaluuki läheb vilt ja mujale kui jõuan panen pigi.
Kojamees oli jah eelnevalt lahti võetud ja ka mina ei saanud aru kuidas ta valesse hambasse läks. :icon_crazy:
PS! velgi vaata Jan1 müüb ja hind täitsa ok. ja valikut peaks ka jaguma.

Ja ma saan aru et termostaat peetis vb omadega. aga ei saa aru miks ei tõuse temp isegi siis kui olen papi tükki ette pannud. ehk õhtul kisun korra lahti ja toon tuppa ja vaaatan mis kraadide juures tema teeb. kuid ega tellimine ka raske pole :) aga ennem vaatan üle :) Mul ka naq sooja puhub.. aga mäletan eelmisest et Puhkus ikka niiet otsaesine higine. Oleneb tegevusest mida autos tegin :D :icon_thumbup:

Ohooh Otsin üles ja viskan pilgu peale. Kuid velgi ise olen mõelnud võtta tutikad. ja ehk lasta siis mingi Custom Disain peale. eks kõigepealt peaks veljed valima. siis ennem ostu veel korra alla proovima ja foorumisse lisama mida ka teised arvavad, ning siis juba paar custom varianti veljest et milliseks võiks jääda lõpptulemus :) ja siis ongi Püsss! 8)

Edit: :guns: Need Robotid võiks omale Kakida Elektrivõrku! :icon_moron: Maisaa mis kasu keegi saab sellest et sellise Roboti ehitab :0?

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#41
albertini kirjutas::offtopic: Robopunnid käivad siin iga paari päeva tagant nurgataguseid täis sittumas.
Ega modedel pole jõudu nendega klaarida ka koguaeg, peaks selle jaoks väiksemat sorti kiirreageerimisosakonna moodustama :P
Sellise ettepaneku võid ju alati teha kellegile kes maid jagab siin :) Oleks selline Pisike Miilits :D :icon_cop: :icon_cop: :icon_cop:


On Silma jäänud selline huvitav Logo Näiteks Sliceri sõidukil too samune. Mida Sellega kaasneb? Mis Kleeps/Logo see on Alfal?
Pilt

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#42
::itpnt::

Quadrifoglio on kasutusel alates 1923 Alfa võistlusautodel - juba siis pandi seda esitiivale ukse juurde (pärast seda, kui võistlusautodele uksed tulid muidugi)

Taustaks siis niipalju, et kunagises Alfa reissingtiimis oli härra nimega Sivocci, kellel ei vedanud üldiselt väga hästi - väga kogenud sõitja aga no lihtsalt ei vedanud... ja õnne meelitamiseks joonistas ta siis oma autole valge ruudu, mille sisse joonistas neljase rohelise ristikheina... ja bingo-> järgmine sõit oli kohe hoopis teisest puust :icon_thumbup:

siis tõmbasid sama maali autodele peale ka teised lugupeetud Alfa Corse härrad. Peale Sivocci surma muudeti ruut kolmnurgaks, et näidata, kui oluline oli antud kodanik Alfa Corse jaoks.

Modernses laiatarbeautode maailmas oli esimene masin, mis sellega uhkeldas vist Giulia, mille Ti puhul näitas see erandlikkust ja rõhutatud sportlikkust. Seda on see märk teinud sellest hetkel peale (ehk siis märkinud mudeliseeria tippe)
Tegelikult ma olen normaalne....

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#43
Germo89 kirjutas:
albertini kirjutas:On Silma jäänud selline huvitav Logo Näiteks Sliceri sõidukil too samune. Mida Sellega kaasneb? Mis Kleeps/Logo see on Alfal?
Pilt
See on Quadrifoglio Verde(neljaleheline ristikhein) märk.

Ajalooline taust:
Oli selline mees nimega Ugo Sivocci, kellele oli antud hüüdnimi "igavene teine", sest tähtsamatel võistlustel suutis ta alati teiseks jääda. Aastal 1923 järjekordsel Targa Floriol (mis sellel ajal oli üks prestiižsemaid võidusõite kogu maailmas, Sitsiilia mägedes) veeres starti Alfa punase Alfa Romeo RLiga, millele oli peale värvitud valgele taustale neljaleheline ristikhein ehk itaalia keeli quadrifoglio verde, mille eesmärk oli talle head õnne tuua võistlusel.

1923 võitis Targa Florio Ugo Sivocci, ning Alfa Romeo võitis selle järel Targa Florio 5 aastat järjest. Peale seda on Quadrifoglio Verde märk olnud absoluutselt kõigil Alfa Romeo võistlusautodel(kui välja arvata see aeg, kui Alfa Romeo võidusõidu divisiooniks oli Scuderia Ferrari ning sama koha peal ilutses Ferrari logo).

Kaasaja tänavaautodel kasutatakse Quadrifoglio Verde logo ainult kõige võimsamal ja kiiremal mudelil seeriast.


Edit: TS jõudis ette :D

Muidu see kleeps tagaluugi peal on sul värvikood. Ehk kui auto värvimiseks läheb siis seda koodi on vaja. Ning eriti oluline seal taga on see /B, kuna numbri saab Alfa Romeo tehase garantii süsteemist kätte aga seda /A või /B ta ei näita seal paljudel juhtudel. Nii et hoia see kleeps ilusti alles ja korras.

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#44
albertini kirjutas::offtopic: Robopunnid käivad siin iga paari päeva tagant nurgataguseid täis sittumas.
Ega modedel pole jõudu nendega klaarida ka koguaeg, peaks selle jaoks väiksemat sorti kiirreageerimisosakonna moodustama :P

OT: foorumisse on jäänud üks mode, kellel on vahel ka muid asjatamisi (tegelikult neid s*takotte ei tule siin mitte paari päeva tagant vaid tegelikult kogu aeg - enamjaolt suudan siiski foorumi enamvähem loetavana hoida)
Tegelikult ma olen normaalne....

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#45
ts kirjutas: OT: foorumisse on jäänud üks mode, kellel on vahel ka muid asjatamisi (tegelikult neid s*takotte ei tule siin mitte paari päeva tagant vaid tegelikult kogu aeg - enamjaolt suudan siiski foorumi enamvähem loetavana hoida)

:icon_shocked: Ojeee... Aga ikkagi. Hea töö. Koguaeg Situvad siia, ja pead võtma aja maha ja nendega tegelama! :icon_thumbup:

Loodame siis et sa siit varvast ei viska :D Mudiu oleme siin suht hädas :duh:







Pm Too loGo siis Alfadel tähendab sama mis on Audidel S/RS ja Bmw-del M No muidugi alfa Logo ajalugu palju huvitavam ja tähendusrikkam kui Suvaline M v RS jne....

:)