AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#1
Tere

Ehk Mõnel olen meeles, olin ka varem Alfa omanik kuid lõppes see minujaoks suhteliselt ootamatult mis muutis suunda minu elus. Nimelt kohtus minu endine 156 sedaan teele langenud puudega, võttis aega jändamine maanteeametiga ja süüdi jäin siiski mina kes ei arvestanud ilmastiku olu ja nähtavust, seega ei valinud õiget sõidukiirust antud oludele vastavat. jäin kõigest ilma.

Tulid siis ajad kus proovisin erinevaid diisleid vahelduseks

Bmw, audi, bmw, opel, volkswagen, mercedes, bmw

Kuid tuli hetk mil meenutasin aegu, oma endisest Alfast, vaatasin vanasid pilte autost ja tuli teha otsus.
Ning siin ta mul on:

Auto jõudis minuni lihtsalt, vaatasin läbi erinevaid variante ja asju ja otsustasin et võtan auto mis pole veel eestis sõitnud millel puuduks põhja all vead(rooste ja asjad) ja mootor võiks olla see mis oli eelmisel ja võiks olla nüüd Wagon kere, pole kurssi end viinud mis vahet on SportWagonil ja CrossWagonil? keegi teeb selgeks ehk :icon_roll:

Alfa Romeo
156
SportWagon
2002
Must(Saksa passis oli TumeHall, kuid arvele võtmisel otsustasime et see auto on must)
2,4 JTD
103
Esivedu
5 Manuaal

Mõned lisad mis märkasin

4x El aknad
el katuseluuk
kliimaautomaatik
NahkSisu
veokonks teisaldatav :D

Panen siis paar kuulutuse pilti, eks homme üritan teha isiklikud :)
Pilt
Pilt
Pilt
Too Raadio? kas see on originaal? BlauPunkti toode... tundub ilusti istuvat igatahes seal.
Pilt
Pilt
Pilt
Jah Autol ka pisike viga kyljes nimelt, paarist kohast mastiks vigane ja tuleks puhastada ja need kohad üle teha, kuna auto pole uus siis ei saagi loota ideaalset sealt,

ning ka juhipoolt ülemine sarniir v õõts läbi. no teeb ikka häält, Homme saan selle uue ka kätte :) ehk jõuan ka ära vahetada, siis arvele sai täna võetud ning ka koju autoga sõidetud, no on alles nauding, see auto noo lihtsalt liigub võrreldes teiste diislitega mida vahepeal omasin,
ülevaatusel sai veel paar viga kätte, nimelt sööb esimestelt rehvidelt sisemisi kylgi, saab õõtsa vahetatud siis saab silla kontrolli minna, ja mingi aeg plaanis ka läbi astuda alfa esindusest ja las viskavad pilgu peale mil viimati hooldust tehti jne jne jne...ehk plaanis seda jätkata kui tehti seda ilusti, kuna kaasas on ka hooldus raamat ei viitsinud täna seda sirvida :(...

Ahjaa. Esisillas siis miski selline läbi.
Pilt
Tagant oli midagi sellist.
Pilt
Rohkem hetkel ei avastanud, Tagumine kojamees ei tööta, veetemp näidik ei toimi, parktule pirn kaasreisija poolne pime,

Juba Armusin oma Alfasse, lihtsalt mõnus liigelda :)


Aga Seniks :icon_wave:
Viimati muutis Germo89, 30 Mär 2013, 08:56, muudetud 1 kord kokku.

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#4
passione kirjutas:Õnnitlused ja palju muretuid kilomeetreid. :icon_hi:
Tänan, Eks seekord valin alati sobiliku sõidukiiruse :icon_clap:








alfaarmastus kirjutas:Mul vedeleb selline asi kodus sahtlis (õõtshoob vist?) , tutikas :) Aga kummale poole sul vaja on? Mul on juhipoolne...Vist...
Jeah.. Juhipoolne mul just selline vilets ongi. :sherlock:

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#7
Miskipärast olen seda enne ka palju palju kuulnud, et lõpuks ikka ja jälle lõpetatakse Alfa peal! :icon_thumbup:

Muretuid kilomeetreid!

Sportwagoni ja Crosswagoni vahe on see, et Crosswagon on offroadim variant. Ehk nelikvedu ja kõrgendatud ning välimuselt on ka kosmeetilised erinevused. Ning mootori ümber nii alt kui ülevalt on ka oluliselt rohkem polstrit/katteid, et igast sodi eest kaitsta.

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#8
Minimality kirjutas:Miskipärast olen seda enne ka palju palju kuulnud, et lõpuks ikka ja jälle lõpetatakse Alfa peal! :icon_thumbup:

Muretuid kilomeetreid!

Sportwagoni ja Crosswagoni vahe on see, et Crosswagon on offroadim variant. Ehk nelikvedu ja kõrgendatud ning välimuselt on ka kosmeetilised erinevused. Ning mootori ümber nii alt kui ülevalt on ka oluliselt rohkem polstrit/katteid, et igast sodi eest kaitsta.
Ega Ta nii kipub olema, Räägivad need teised mida rääägivad et nõrk sild ja elektripoolelt nõrk :shock:

Ise arvan endiselt seda et kõik on kinni sinu enda sõidus, nii kuidas sõidad nii ka maksad, igal autol omad head ja vead, Antud 2,4 Disla on ikka väääga hea :D Diisli kohapealt :P

Ahaaa. ma ennem ei süvenenud sellesse vahesse üldse, nüüd siis tean, no ilmselt mle siis meeldib ikka Sport rohkem :)

Kuidas alfa Nelikvedu üldse peab? mis valemiga see töötab

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#10
ts kirjutas:hästi töötab ja neliveoliselt- kaks torsenit (üks keskel ja teine tagasillas)

EDIT: pilti kah
Pilt
Ohooh. Tundub tõesti hea olevat :), kuid kellegil pisemaid vigu pole nendega esinenud :)




Täna puurisin siis natukene autot rohkem ja eile koju sõites siis sain nautida päris ilusat heli. selline tunne oli et naq oleks mingine Woofer taga, aga ohh üllatust täna tegin pagasniku lahti ja avastasin et seal ongi mingisugune Woofer, Olen suht kindel kuna kui keerasin volume nuppu rohkem ja läksin uurima taha siis inverteri augus õhk ikka liikus :)

Kui palju neid originaalis pandi v mille puhul üldse?

Jutt siis sellest mis Kujutatud Nr2.-na
Nr1. Kellegil midagi selllist üleliigset on et mulle müüa :)
Pilt

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#11
Germo89 kirjutas:Kui palju neid originaalis pandi v mille puhul üldse?
Pandi selle puhul, et sa ostsid endale Alfa 156'e :D
Ning peale standardi oli üks valikuid ka Bose süsteem.
Ehk siis sul tundub standard variant olevat, ma ei näe vähemalt Bose kirju kõlarite peal(esimeste uste ülemisel kõlaril on Bose kiri peal siis).

Alfad tulevad kõik juba standardis hea soundiga 8)

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#12
Minimality kirjutas:
Germo89 kirjutas:Kui palju neid originaalis pandi v mille puhul üldse?
Pandi selle puhul, et sa ostsid endale Alfa 156'e :D
Ning peale standardi oli üks valikuid ka Bose süsteem.
Ehk siis sul tundub standard variant olevat, ma ei näe vähemalt Bose kirju kõlarite peal(esimeste uste ülemisel kõlaril on Bose kiri peal siis).

Alfad tulevad kõik juba standardis hea soundiga 8)

hmmm hea tähelepanek. :) aga see pilt pole minu autost. leidsin selle.. ning eks kui lähen autot vaatama õue siis piilun :) aga eile ei tähendanud küll kusagil Bose Kirju.

See standard woofer siis on pm kõikidel olemas :)(SportWagonitel)? Sedaanil muidu ei olnud

AlfaRomeo 156 SportWagon 02 [Germo89]

#14
kallurautojuht kirjutas:kõigil sportwagonitel pole woofrit standardis
Oujee :D siis olen ma natukenegi Vägevam :D et mul midagi ikka on teistmoodi. :P

Kui siis täna sai autot uuuritud ja sõidetud natukene siiiis sai käija ka väga kõrgkvaliteetselt turvaliselt turvatud sirgel teelõigul mis oli legaalselt just minujaoks sinna valmis seotud siis lükkasin ma oma jala Sirgeks :icon_roll:

Eelmisel oli Piiraja 180 km/h
siis praegune. sõitis navigatsiooni andmetel 195 km/h ja siiis läks kere heledaks ja pidin jala kergitama ja säilitama rahu et mitte hulluks minna. Kuid olin tulemusega väga rahul ja usun et ei pea prooovima enam palju jookseb. Autol veel jaksu oli et minna niiet usun et jookseb 210 ilusti ära :icon_shifty:

Kahjuks ei vaadanud tol hetkel Spidomeetri näitu. kuna tegelesin teelõigu jälgimisega ja usaldasin ainult NAvi Tip kiirust siis. :twisted:
cron