Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#16
arturASE kirjutas:Lihtsalt üks väike avastus. Kas kõigil 3.0l autom. kastiga AR on "Sporttronic" käigukast, mis nii kurb kui see ka ei ole on vist see kehvem variant.
Tänud!


:lol: miks kehvem :roll:



sportronic on tavaline vana hea, teada-tuntud planetaarkast :roll:



aga jah-> KÕIK automaatkastid 166 peal on planetaarkastid (tegelikult üldse KÕIK KÕIK automaatkastid on planetaarkastid-> nii bemmi, audi, mb, toyota, porche, ferrari kui ka kõigi teiste sõidukite peal)



Nooh tegelikult on OOOO ja ka mõne teise ettevõtte toodangus ka variaatorikastid (vot see on see kehvem variant) :lol:



kõige parem variant on siiski järjestiklülitusega robotiseeriud manuaalkast (näit selespiid, DSG jms) või manuaalkast (eriti :twisted: Alfade puhul :lol: )



Ok TEGELIKULT on olemas ka H lülitusega automaatkastid, mis on veider segu manuaalkastist ning automaatkastist (ehk siis tegelikult saab hoolimata planetaarkasti eelisest vahetada käike ka konventsionaalsel viisil H kuju kasutades... leida võib neid 156 V6 pealt näiteks ning AR juures kasutatakse tähistust Q-system :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#18
Audi 90 Q 2.2T 147kw
:twisted:



Tahad Sa sellest rääkida :roll:



Ts naudib jutte isetehtud autodest (kui ma nüüd ei eksi, siis olen sellest sõidukist autolehest juba lugenud -> 200 10V mootor +B3 kere :? )
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#22
E.T. kirjutas:anna vihjeid
läheks loeks kl ;)

erki.t nime all :D


kasutaja nagu siingi arturASE

ja ma arvan, et sina Erki oled seda juba näinud ja lugenud :D

samamoodi olen ma sinu auto eluga kursis:P

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#23
höhöhö



C5 elab taas... varsti ilmub märge suurhooldest ;)



paistab et mu ex B5 sattus ka headesse kätesse ja elab edasi rõõmsalt.'





jaja jaa see projektikas :)

mhmh tean

tehnika pool meeldib... st kui aus olla siis tehnika pakub mulle rohkem põnevust kui nö ilu. mmm... B turbiinikas on sul ÜBERgut



esteetika poolelt minu maitsega see kapotile "kullinoka" ehitamine erilist aplausi esile ei kutsu... koopad seevastu on sehrGUT

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#25
Tere jälle alfalised :D



KOHAL TA ONGI 8) Elamused fantastilised. Sulaks nüüd see viimanegi lumehelves maast ära, saaks võtta mõne pikemagi sõidu ette, aga esimesed 15km on naeratus näol. LS 98500km

Autost siis niipalju, et ülevaatuse läbis puhtalt probleemideta, valmis sai ostetud kahtlaselt pehme juhipoolse amordi ülemine lääba (oleks vist õigem öelda). Nimelt see vidin siis peaks hoidma ratta kallet. Ja kõigile neljale kettale uued klotsid, kuna esimesed on juba piiri peal kuluvuselt. Auto sai siis kohe keemilise hoolduse seest ja poleerimise väljast. Vahetati ära moto õli. Ja vahetatud sai ka mingi voolik kuskil roolivõimu süsteemis. Eelmine toru oli läbi roostetanud imekombel (õli jooksis välja) ja veel mingi otsad kuskil vahetati kah ära, et lekked välistada. Nüüd on kõik maru häää!!! ptui ptui ptui



Ainuke hetkel olev probleem on siin teemas:

http://alfafoorum.pegass.org/viewtopic. ... highlight=



Muid muresid hetkel ei ole veel avastanud. Pilte lisan kah kui ilmad kenamad ja mätas kuiv.



M.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#28
arturASE kirjutas: Kui sa mingit rinkat mõtled, siis seda kohe kindlasti mitte. Ei ole sedalaadi auto:D


8) TEGELIKULT :roll: on ikka küll 8)



esimese 15 km jooksul veel ei usu aga oota, kuni lumi läinud ja kurvilisele teele satud :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#30
no



eelmine aasta oli

põltsamaal sprint

raplas rajapäev

saugal päris rinkal ikka lõõr tühjaks

ja siis raadil sügisel viimased kiired kilomeetrid ;)





-e-



sel aastal plaanid

tabasalus sprint (plats koonustega) aprill

3x sauga mai, juuli, august



(vastavalt võimalustele ja soovidele mõteme midagi juurde)

rapla?

öine sprint?



ah jaa

seni on klubi korraldanud ka iludusvõistluse

Automobile Bello, kus korda ei lähe ei kiirus ega võimsus vaid hinnatakse vaid valist ja sisemist ilu ning mootori ja helitehnika soundi, nii tehasekonditsioonis kui tuunitud autode puhul...



ja siis on olnud veel kevadeti ka Piccolo Picnik e eine murul :)