Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#31
ah jaa

seni on klubi korraldanud ka iludusvõistluse

Automobile Bello, kus korda ei lähe ei kiirus ega võimsus vaid hinnatakse vaid valist ja sisemist ilu ning mootori ja helitehnika soundi, nii tehasekonditsioonis kui tuunitud autode puhul...





No see on valdkond, kus mul meeldiks osaleda :wink:

Igasugused kiirendused ja väänamised teen ma teise kulguriga :twisted:



M.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#34
:roll:



ei taha nüüd küll kellegi tundeid solvata või nii aga... 166 on mõnevõrra rohkem ringiauto, kui B3 (kui Sa viimasel just midagi tõsist veermikuga ette ei ole võtnud :roll: ) -> tõsi ta nüüd on, et TQ sobib mootori ja veovalemi poolelt paremini, kuid B3 juhitavus kiirel sõidul on IMHO :| .... "natuke" soovidajättev 166 kõrval :roll:



Kiirendusel muidugi on TQ jummala õigel kohal :lol:



Teisalt jälle-> eks Su 166 on ju laiskade inimeste versioon kah :D
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#35
Selle saigi laisa inimese auto võetud, et eluaeg pulk pihus olnud ja üks õlg teisest suurem juba sellest raiiumisest :lol: Aga peab tõdema, et alfa pidurite vastu tõesti minu oodi ei saa :oops:

Kõigepealt tahaks näha üldse, kuidas alfad omavahel võidu jooksevad. See juba sündmus omaette.



M.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#40
Kuna oman esimest autom. kasti siis väike arutlus abiks. Nimelt, kui lülitada autom. vahetus ümber sporttronicu peale, siis kuidas kast käitub? Tean, et siis jookseb punaseni välja, aga seda käiku mis ma ette annan ta sees ei hoia kui ma aeglustan? Et kas ta siis ühesõnaga madalamaid käike kasutab aga üles enam ei lae? Keeruline jutt aga vast keegi mõistab :wink:



M.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#41
:roll:



manuaalreziimis lastakse käigud üles kuni punaseni ning alla optimaalpiirini (ehk siis sinu käsutuses on vahemik 2000-6400rpm)



üle lubatu samuti pöördeid ei saa, kuna enesealalhoiuinstinkt (mis on sisseehitatud) siiski juhib kasti edasi.



ehk siis -> kui valid kolmanda käigu, siis on see käik sees niikaua kuni pööded võimaldavad (tegelikult redline juures vahetab kast käigu ka üles... kui ise megama juhtud jääma)
Tegelikult ma olen normaalne....
cron