Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#46
ts kirjutas:
arturASE kirjutas: Kas meie autosid eristab ainult siis kesta värvus? :twisted:
EI !

kellaaeg samuti :lol:


Auto on tõesti ilus,endale ka 166ed meeldivad kohe väga väga ja eriti see valge sisu mmmm ila tilgub :D :P .

Ning tõesti ka kellaeg samuti eristab teie autosi :lol: :lol: :lol:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#47
Täna siis sai naine kah esimest korda seda autot proovida ja mis põhiline autom.kasti. Nüüd vist võib öelda, et olen autost ilma, hakkas liiga meeldima :lol: Minu mureks nüüd sisi vist paagi täitmine :D

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#48
Piiludes lausa luubiga,tundub mulle et meie auto erinevus seisneb tõesti ainult

värvis ja kella ajas :roll:

Minu mõistus ei suuda enam midagi välja mõelda selleks,et saaks kella õigeks :oops:

Loodan olla 20.apr. kohal.Seal kindlasti mõni nupukas sell ajab asja joonde :D

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#51
RCL peaks tähendama ReCalL



ning peaks olema seotud raadiojuhtimisega -> tavaliselt võimaldab see displeil kuvatavat infot muuta (näit raadiolt kliimale vms...)



Tõenäoliselt on 166-l selle alla ühendatud vahetuspilt-> navi, "hetkel eetris" ja kliima
Tegelikult ma olen normaalne....

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#55
Tere,

Mitu tilka vett on merre voolanud, võiks paar lauset siia märkida. Hetkel suksuga mingeid probleeme ei ole.
Täna sai siis kasutatud liisingu eelistusi, ehk siis lasin uue esiklaasi paigaldada, kuna vana oli orig. ja aastast 99. Klaas oli selline liivapaber juba, et ei kannatanud kriitikat, ja miks mitte seda võimalust kasutada.
Lahenduse leidis ka see õhu paisupaagi parandus. Sai ta liimitud hea epox liimiga kinni ja nüüd ei ole probleeme külma mootoriga (ei tõmble/poo enam ja käib jälle ilsuti, ning mis põhiline ka kütte tarbimine vähenes 1-2l võrra), ei aja enam küttesegu paigast. :icon_thumbup:
Selline küsimus küll, et juhipoolt amordipüstaku ülevalt kostub sellist kuiva puksi kääksumist kohati salongi, et kas seda võib teha amordi tugilaager? Ise ma vahetasin ülemise lääba kohe alguses ära,aga no ei meenu see kas ja kuidas see tugilaager seal üldse oli või on :icon_roll:

Ette tänades,

Ega muud ei tulegi hetkel rohkemat meelde. LS 106 300km

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#57
Masinal tehtud vahepeal õlivahetus ja proovisin ära kaubamärgi AGIP SINT EVOLUTION 5w-40 (LS 109700km). Loomulikult sai kä ära vahetatud õhufilter.
Aga peale nende asjade sai siis Pilotist endale muretsetud talveks 17" veljed, mis tulid lausa leiva hinnaga müüki. Ei saanud juhust kasutamata jätta ja ma pidin need endale saama:D
Pilt
Eks kruisime edasi!
Viimati muutis arturASE, 10 Nov 2009, 18:33, muudetud 1 kord kokku.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#59
arturASE kirjutas:Sai eelmine nädal ka talvekad alla kruvitud, ja peab mainima, et krt see uus velg hakkab iga päevaga rohkem meeldima, kui need suvel all olevad veljed.
Üks kehvake pilt kah
[ http://www.hot.ee/artur82/Alfa/alfatalvekatega.jpg ]
Väga kena AR 166, ning need veljed on ka väga ilusad! :twisted:
Sobivad kui rusikas silmaauku. :)
Edu ja jaksu edaspidiseks! :)
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.

Alfa Romeo 166 3.0 166kw 99a. [Müüdud]

#60
No nii, täna sain ilusa üllatuse omanikuks. Päeval sai sõidus käidud ja toimetas ilusti, kuid õhtul uuesti sõitu minnes, kuulsin mingit lärtsumist kostvat, kui auto kohapeal käis. Algul ei taibanudki kohe seisma jätta, kuid siis peale paari minutit käimist ostustasin liikuma hakata ja rooli enam keerata ei jõudnud. Kuskil on loodetavasti voolik, loodetavasti mitte midagi muud saba andnud ja kogu roolivõimu õli välja voolanud :( Siit ka küsimus, et kui ohtlik on sellise jamaga hooldusesse sõita(ca7km), kui sinna õli peale valada, või siis slepis oleks mõistlikum asja ajada?

Sain niipalju jälle targemaks, et automaati üldse slepis ei soovitata vedada, kui siis ainult häda olukorras ca 1km ja maru rahuliku kiirusega. Kuna esimene automaatkast, siis selliseid nüansse veel ei teadnud. Treileriga tuleb viia sooja garaaži, et pilk peale visata, kas on endal midagi teha või peab teenindusse pöörduma. Siiani olen seda meelt, et kui ikka ise kannatab teha (mitte üle käte kuidagi, vaid arvestatava kvaliteediga), siis tuleb ise teha ja kui omal jõud üle ei käi, siis pöörduda spetsialistide poole :D

Tänan tähelepanu eest,