Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#1
Siis panen ka oma alfa siis ülesse, :) : Masinale tehtud 190000km hooldus,rihmad rullikud,,õlid,veepump,klabiklambikaane tihendid.Volüümi annab Blaupunkt stereo, Blaupunkt CD Box(10).Masinaga Muidu ülirahul :)väga hästi hoitud, Eestis talvel sõitnud ei ole(seisis talvel eestis Soojas Garaazis). Auto toodud Saksamaalt 06.2007,Mina Kolmas Omanik.

Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti





Aasta: 11/1998

Mootor: 2.5 v6 (140 kW)

Kütus: bensiin

Sn: 190000 km

hooldusraamat

Vedav sild: esivedu

Käigukast: manuaal

Värvus: tumesinine met.


Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Viimati muutis flymadman, 09 Sept 2008, 22:08, muudetud 2 korda kokku.

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#4
Tõsi, sisu on väga ilus. Ja seda nii kapotialt, kui ka uste vahelt.



Nendes valgetes tuledes, imelikus V6 märgis ja vihmavett koguvas summutiotsas ma väga kindel pole. :arrow:
a.k.a Anthrax

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#6
Tume kere ja hele sisu näevad ikka ülikenad välja.

Muidgi kas see soe (mis on kellegi jaoks soe... et talvel hoiab pealpool nulli) garaaž just parim asi on... On omal üks kokkupuude, kus selline "soe" garaaž tegi kerele karuteene...

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#7
õnneks minu kerele pole muret teinud aga , imelikus V6 märg,seda ta on saksas pandud ja kui aus olla siis ajapikku isegi olen harjunud ja ei viitsi küljest ka ära võtta :lol: ja vihmavett koguvas summutiotsas,tegelt nii hull asi pole,remuse Sportsummuti täis pikk(pütti otstes ka auud kus vesi välja voolab :D )

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#8
Kena aparaat :wink: astub kindlasti magusasti edasi ka.

vee kuus torkab silma küll aga eks see ole omaniku enda asi mis tema auto küljes on :D

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#9
ütleme nii et mulle ei meeldi need märgid mis taga on ja samas ka meeldivad ja ei viitsi neid ära võtta,las olla :D Aga jah edasi astub ikka väga hästi.Võga mõnus hea asfalti ja kurvilise teepeal lasta.ning need hääled mis lafast välja tulev,oijaa,tuleb tuju kohe sõitma minna :D :wink:

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#13
Kena kena! Õnnitleme! Mul sama värvi ja meeldib samuti väga. Aga jah sumpaotsad ja siis see v6 seal taga rikuvad veits idülli. Muidu Väga ilus masin!

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#14
Äkki keegi oskab aitada et kas küljespoler käib keeruliselt küljest ära või üldse mis moodi ära käib jms,tekkis kivi lööki tulemusena üks auk ja tahaks küljest ära võtta ja ära lappida aga endal pole hetkel aega olnud vaatada kuidas kinni on jne...

Tänud ette! :wink:

Alfa Romeo 156 2.5 v6 140 kW

#15
Pole küll hetkel 156 service cd-d käepärast, aga õhtul võin vaadata vajadusel.



Samas soovitan kõigil, kes auto juures vähegi ise midagi teha julgevad/tahavad/viitsivad, ostke netist endale service manual cd, ebay-st saab selle juba alla 100 eek kätte koos kohale toomisega. Täitsa vajalik asi, kui teinekord tahta midagi keerulisemat kui pirnivahetust teha.
cron