Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#61
Pea aasta läinud ja pole alfat kaalule saatnud. Sõitnud umbes 2km ja järgmised 3km-i treilapeal. Vigaseks on osutunud generaatori rihma pinguti mille ka janilt uue ostsin ja võimalik, et genekal omal harjad läbi. Igatahes kevadepoole läheb auto keretöödese ja peale seda hea garaazis ülejäänud asju sättida. Kas on mõtet?...on...lihtsalt ei raatsi kaalule saata ja nii pekkis see kere ka õnneks pole.
Aga kuna oluline on, et peres oleks kaks liikuvat autot siis seniks liigub naine jaguariga ja endale võtsin sellise asja ligi
Pilt
upload picture
Mõtlesin ja otsisin pikalt midagi huvitavat ja korda sada mõtlesin, et pekki kah...võtan 166 või mingi inglase juurde aga läks sedasi hoopis.
Loodan, et keegi ei pahanda järjekortse margivälise pildi eest.

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#63
Ehh...pilti praegu pole panna aga sai vahetatud geneka rihma pinguti. Vanalt pingutilt ooli plastik rull pealt lahkunud ja rihm jooksis mõõda laagrit ja metall kõrva.
Ma nüüd ei tea kas täitsa pekkis või siis TÄITSA PEKKIS. Kuna polnud ühtegi akut mis peale istuks siis käima veel ei ajanud aga homseks laen peale sobiva täis ja kuulab mis häält teeb.

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#64
Eee... See on midagi uut- mõranenud plastrulle on nähtud aga plastivaba rulli pole veel ühelgi autol kordagi kohanud (v.a 164, millel üks rullikutest ongi metallist)

Igaks juhuks enne käivitamist vaata hammasrihma rullikud üle...
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#66
Sai k6ik aku klemid puhastatud ja massi juhe. Mitte mingit muutust, süüte andmisel käib kl6ps starteris ja k6ik. Järgmine m6te, et starter seistes äkki kinni jäänud ja peaks paar pauku panema aga kas ma olen nüüd rumal v6i on see starter väga peidus...isegi googeödades ei leidnud mingit head pilti kus asub