Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#17
Sama nupp peaks jah välis tempi näitama aga miskipärast ei toimi, ilmselt ootan siis järgmist täiskuud ja proovin uuesti :D .
Keegi oskab lähemalt rääkida tahhomeetri üleval on käivitades üks mingi pihusti või kurat teab mille märk...vist peaks pumba märk olema, igatahes kuskilt lugenud, et see tuleks ära oodata, et kustub ja siis käivitama?... kuid millegipärast kui ma seda ära pole oodanud on auto ilusti käivitunud, ka siis kui teed sõidu, pargid ja veits hiljem uuesti sõitma lähen. Samas tühikäigul põõrded mängivad jätkuvalt aga peale mõndaaega sõitmist.
Igatahes nüüd alfa seisab mõned päevad ja kui olen piisavalt legosi kokku kogunud siis ajan töökotta ja saab käed vähe õliseks teha ning avastada kui loogiliselt see liikur tehtud on :D arvestades, et jaguarid on üldiselt tehtud Benny Hilliliku loogikaga, vidinad kinnitatud karbist pihkujäänud erimõõtudes poltide ja mutritega ja seda kõike streikimiste ja õllekates istumiste kõrvalt...noo ma ei julge pakuda kuidas seda alfat siis ehitatud on :D

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#18
Rahowa kirjutas: Keegi oskab lähemalt rääkida tahhomeetri üleval on käivitades üks mingi pihusti või kurat teab mille märk...vist peaks pumba märk olema, igatahes kuskilt lugenud, et see tuleks ära oodata, et kustub ja siis käivitama?...
See pole diisel, pihustimärk läheb jah süüte sisse keerates põlema. Ma olen ise viisakalt enamasti oodanud selle kustumist, aga ilmselt pole seal vahet. Või vähemalt poe saanud aru, et seal oleks mingit vahet.
Rahowa kirjutas:kuid millegipärast kui ma seda ära pole oodanud on auto ilusti käivitunud, ka siis kui teed sõidu, pargid ja veits hiljem uuesti sõitma lähen.
Siis enam ei käivitu? Vändaandur.
Rahowa kirjutas: Samas tühikäigul põõrded mängivad jätkuvalt aga peale mõndaaega sõitmist.
Kas nad võiksid mängida (rohkem kui muidu) sidurit vajutades?
Rahowa kirjutas: kui loogiliselt see liikur tehtud on :D arvestades, et jaguarid on üldiselt tehtud Benny Hilliliku loogikaga, vidinad kinnitatud karbist pihkujäänud erimõõtudes poltide ja mutritega ja seda kõike streikimiste ja õllekates istumiste kõrvalt...noo ma ei julge pakuda kuidas seda alfat siis ehitatud on :D
noh...ma pole kunagi alfade puhul mõelnud loogika peale,
aga eks tihtipeale tuleb suurem osa tööriistakomplekti kasutusse võtta, kui midagi lahti on vaja keerata...ja tihtipeale jääb sitaks pudinaid üle, kui seda kõike tagasi hakkad panema.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#19
Rahowa kirjutas:kuid millegipärast kui ma seda ära pole oodanud on auto ilusti käivitunud, ka siis kui teed sõidu, pargid ja veits hiljem uuesti sõitma lähen.
Siis enam ei käivitu? Vändaandur.

Viimased kaks või enam päeva pole käivitusega mingeid probleeme olnud...vaevalt, et alfal kombeks ennast ise ravida on seega läheb igaks juhuks vända andur ikka vahetamisele
Rahowa kirjutas: Samas tühikäigul põõrded mängivad jätkuvalt aga peale mõndaaega sõitmist.
Kas nad võiksid mängida (rohkem kui muidu) sidurit vajutades?

Järvevanal ummikus tsillides mässasid põõrded mõnusalt...vahepeal tahtis nagu päris nulli kukkuda ja olin valmis, et nüüd on kutu ka kohe aga ei surnud välja. Ummikus käis nagunii korralik siduri piinamine, et seda nüüd ei tea kas kuidagi sellega seotud aga samamoodi hüpleb foori taga kui lihtsalt jalg piduril. Huvitav kui alfa ära laguneb ja olemas olevas ummikus lisa kaose põhjustab kas siis inimesed on kuidagi mõistvamad ja saavad aru, et seal roolitaga pole päris terve inimene ja mõistavad haigust :lol:

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#20
Kui pöörded eriti tõmblevad (mitte paarsada RMP siia-sinna, mispuhul võiks mingit vaakumiprobleemi kahtlustada), ma käiks diagnostikas.
Ja ma ei mõtle siin ainult dagonistikat 'õu, viskan juhtme külge ja sügan kotte', vaid selli, kes paneb gaasitestri taha ja teab, mida teeb. Näiteks võtab õhulugeja laiali ja leiab sealt vea.
Been there, done that.

Või leaib selle vea ükskõik kust, alates paagivoolikust ja lõpetades suunatulelülitiga. Ma liialdan, aga idee peaks olema selge.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#22
shrug.
Tartus ma teaks. Ju on variante Edgargradis ka. Juhtme saab külge pista ilmselt Pilotis, kui sel õnnetul see pistik on. Või uurida alfistimani käest (ei tea kui aktiivne ta on siin foorumis viimastel aegadel, aga võib seda kasutajanime uurida)

Eks sealsete oludega paremini kursis olevad juhenda. Mida meie siin Põhja-Lätis ikka teame.
I teleport myself everywhere. Walking is for faggots. (Credits to the rightful owner of the saying on bash.org)

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#26
Keegi mind pagasiluugi hinnaga jahmatada tahab? Naine pani kuidagi titekäru pagasiruumi, et terve luuk on ilmselt kõver. Aknapoolne serv on kuidagi alla paindes, et jääb klaasi tihendi taha kinni ja luuk ei tulnud enam lahti...seda kuidas ta seda kõike saavutas, ma isegi ei taha teada...las jääda...luuk ise taastamis kõlbmatu. Pidin kuidagi seda serva painutama, et kuidagi lahti ja kinni käiks asi aga suht häirib teadmine, et selline on.
:clap: WUP WUP

Re: Alfa romeo 156 2.0 99a Rahowa

#29
Õukey...kuna inglasel otsustas üks neljast lamda andurist saba anda ning 23 lirtsu sajale on veits paha siis alfa igapäevases kasutuses. Polnud vist kaks nädalat rooligi puutunud ja peab tõdema, et mõnus vaheldus inglasele. Hetkel hea jahe ka, et mootor tahab pikalt sõita, et 90 kraadi saavutaks....senini polegi üle 90 läinud. kuid vent võiks siiski ise tööle hakata...sai alvadist otsitud seda ventika takistit või mis see mitte töötamise põhjus ka polnud, aga ei suutnud leida seda....häbi häbi mulle :crazy: , et keegi äkki viskaks lingi selle vidinaga või oskab varuosa koodi õelda...tänaks ette juba.
cron