Re: AR 156 2.0 Slespeed 99'

#16
Kuidagi igav lausa.polegi miski viimasel ajal lepingut lõpetanud.Isegi ülevaatuse läbis eriliste probleemideta.nipet näpet muidugi vajaks kohendamist aga talvel mitte ei viitsi tegeleda välitingimustes..Talvistes oludes siiani olnud paar probleemset kohta mis on seotud masina ehitusega.Kinnikülmunud tagauste ilma linkide lõhkumiseta avamine ja klaasipesurite pihustite veidi ebaõnnestunud asukoht .Aga ta sõidab siiski,teele pole veel kordagi jäänud.
Järgmine masin on arvatavasti Alfa

Re: AR 156 2.0 Slespeed 99'

#17
Uste kohta soovitus- palju palju määret (aerosoolsilikooni). Ma ise olen proovinud ennast kõrvalt vaadata kui külmunud tagaust lahti nõgistan... suhteliselt koomiline võib see pilt olla (selline pisikese amplituudiga kerge värin)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: AR 156 2.0 Slespeed 99'

#18
Miskit kriitilist polegi juhtunud.sôidab siiski.esiklaas otsustas lôplikult lepingu lôpetada.môra otsustas oma elu elama hakata.kasvades päevas kuni 15 cm.vôiks suveni ikka pidada.ennem küll ei viitsiks klaasi vahetada.eks näeb.esimese politsei reidini kindlasti sôita saab.
Järgmine masin on arvatavasti Alfa

Re: AR 156 2.0 Slespeed 99'

#19
Pole kahjuks kaua foorumit külastanud, aga hea lugeda, et vana ustav hobune sai hea uue peremehe. Natuke kehva tunne samas ka, et vaja olnud niipalju vaeva näha autoga, aga loodame, et see hind jättis ruumi ka investeeringutele. AB tuli pole minu tapetud, mõtlesin vist isegi kunagi, et miks ainult kollast tuld näitab süütega. Ju siis on selle teibi ajalugu vanem, ostsin ka selle masina aastaid tagasi veidi kahtlasena, avastasin samuti esimese nädalaga palju vigu nagu kasti hüdroaku, kõrvalistuja aknatõstuk, tagumine ukselink, kliima, esiamordid jms... ja ei imestaks kui siiamaani mingi pisinikastus kuskil. Käigu lülitumise kolksu kohta võin arvata, et ilmselt on siduri asend vaja kalibreerida (nõuab arvutit ja kaablit), veab ilmselt kasti võlli õrnalt kaasa tühikäigul.
159 2.4 JTDm:
Pilt

Re: AR 156 2.0 Slespeed 99'

#20
Tänase seisuga ammu müüdud, seoses suurema masina ostuga.Masinast üldiselt head mälestused,mõningaid probleeme muidugi oli.Teepeale vähemalt küll kordagi ei jätnud.Emotsioone pakkus see masin küll. Arvan et 3,2l isend oleks veelgi lahedam.Kahju oli müüa,kuid 2 masinat pidada pole minul võimalik.Jäid üle mõned uued jubinad ,Hammasrihma komplekt koos veepumbaga,tagavedru,tugilaager,mõned puksid.kõik jubinad asuvad Narvas. 125 euri eest sulas annan kõik jubinad ära. tel. 56683283.
Järgmine masin on arvatavasti Alfa