Re: Alfa Romeo 156 2.5 V6 Tahepold

#47
Dynamati osas vast küll - see on natuke üle 2kg m2 peale, kui päris pigimattide peale minna, siis saad sellised laudaukse moodi asjad, mis vanade hingedega kombineerides tõmbavad mõne ajaga ukse allapoole viltu.

Kui õigesti mäletan, siis on muidugi 156 esi ja tagaosas juba omajagu pigimatte ja viltu kasutatud (ukse sees oli seda vist suht vähe - teistega võrreldes)
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156 2.5 V6 Tahepold

#50
Esimene oli Dynomaxi pink (165kw). Nad ei paku teenust, vaid müüvad ja käisin nendega lugu tegemas. Teine oli VKM (106kw). Kusjuures rattast number oli mõlemals kuskil 92 juures.

Ega ma ei teagi, mida see tähendab. Mina arvasin, et dünostend on nagu hetigaaside mõõtmine või manomeeter. Et tulemus on tulemus ja erinevused on erinevates kohtades minimaalsed.

Ilmselt on autol ikkagi mingi tehase kw miinus loomulik kulumine, sest käib edasi kenasti, ei suitse, ei puterda. Aga kripeldab ikka...

Re: Alfa Romeo 156 2.5 V6 Tahepold

#51
Päris suur vahe ikkagi kas 106kw või 140kw.
Hea oleks kuskil kiirendus teha special seadmega, mis mõõdab kiirendust. Siis saab veel ühe puzzle tüki lisaks, et kui palju siis reaalselt kaduma on läinud.
Ise olen kasutanud telefoni appi, "Drag Racer". Tundub piisavalt täpne.

Re: Alfa Romeo 156 2.5 V6 Tahepold

#52
Noh, jah. Vedasin Puhjast omale veel ühe Busso :) . Muidu oleks rauda läinud. Ilus beež nahktuba, puitrool, punased kellad.. ehk siis juhhei! Need saab ümber lapata.

Mootori osas pole aimugi, kas töötab või ei. Aasta tagasi käivitades olla starter kinni olnud ja mingi rihm tossama hakanud. Kere on nagu rondi kere ikka.

Aga ühe aasta jooksul kaks Bussot osta, tunnen ennast juba nagu kollektsionäär! :P

Ma ei oska siia eriti pilte panna...

https://imgur.com/kQa0wmH
Viimati muutis Tahepold, 05 Mär 2021, 09:45, muudetud 2 korda kokku.