Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1113
Slicer kirjutas:
Erko kirjutas:See GTA ikka nii edev, et igal pool Tallinna vahel jääb silma :D
Good good! :D
Loodan, et Alfa pisik nakatab teisigi...
Sellest rääkides.. täna Rocca al Mare parklas tegin enda autos istudes kolmest Alfast pildi. See keskmine 156 oli väga ilus ja sile, nahksisu ja puha. :P
Pilt
--
Urmas

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1116
Tolmulest kirjutas:Härra oli täna saaremaal? Tundus et olid sina kes carwashi-st päeval välja keeras samal ajal kui ma oma daily-ga (a6 c5 universaal) pesema tulin.
Hääled olid küll mahlased. Võtsin spetsnaz hoo maha et võimalikult kaua saaks vaadata kui pesulast välja tulid. :D :D : D
Jah, see olin mina :) Olen jätkuvalt Saares. Pidin maha pesema eelmise päeva laibad, terve esiklaas oli täis neid. Natuke sain paremaks kuid endiselt ma ei tea, mis kuradi ainest need sitikad tehtud on.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1117
Hakkasin oma autol siis salongi filtreid vahetama. Vaatasin kõigepealt kõrvalistuja jalge all olevasse auku, seal paistis olevat mingi suurem plastikust kera. Vist äkki salongi puhur vms. Ok, siis on kojameeste kõrval plastiku all (paremal pool), kuid sealt vaatas mulle vastu selline asi:
Pilt
Tühjus... kuhu ma oma 2 filtrit panema siis peaksid?

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1120
Vaatasin uuesti sinna kõrvalistuja jalgade juurde ja seal oli see koht. Joppaidii. Aga vahetatud sai.
Selle juhendi järgi leidsin õige koha ülesse.
http://www.alfaworkshop.co.uk/alfa_147_ ... ment.shtml

Vanad filtrid:
Pilt
Üks oli millegipärast kokku pressitud kehvasti... kirusin eelmist mehaanikut.
Pärast sain aru miks... :P

Uued.
Pilt
Selle tagumise sai ilusti sisse lükatud oma kohale, kuid siis seda esimest oli kuradi raske paika panna, sest ta läks nii tihedalt tagumise vastu ja niipea kui suurema survega surub siis voldib ennast kokku. Sellepärast ka see vana filter oli selline.
Lõpuks siis sain enamvähem nipile pihta, kuid see viimane oli juba natuke kannatada saanud siis võtsin esimesena pandud uuesti välja ja panin selle natuke voltida saanud esimesena ja siis tervemat hakkasin edasi tagasi liigutades lükkama. Kuigi oli tunda, et ka seegi tahtis ennast voltida.

Kurat, miks need filtri ääred ei võiks teha plastikust? Poleks mitte minig probleem neid sisse suruda.

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1125
Slicer kirjutas:Eriti põranda vaip. Tahaks selle uue osta, kuid minu teada neid enam ei tehta?
Plastide jaoks on olemas mingi pinnataastaja (kahkuks ei mäleta enam, kes seda tootis - põhimõtteliselt mingi paksema koostisega aerosool)

Vaipadega- saada pilotisse küsimus- ehk suudavad kuskilt laojääkidest selle veel välja võluda ;)

Kui mitte, siis on alati võimalus pöörduda vaibaseppade poole ja lasta omale uus identne vaip valmistada.
Tegelikult ma olen normaalne....