Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1096
ts kirjutas:üks variant jäi ära:
c. igapäeva hobiauto
see on auto, millega sõidetakse iga päev aga mille võimalikud/võimatud vead saab koheselt parandatud mitte ei oota kuni midagi alt ära kukub (mul näiteks on sellised masinad, kus pisimgi kriuks ja kääks vales kohas vajab kohest kontrolli...)
Jah, võib vist kindlusega öelda, et see "igapäeva hobiauto" ongi kõige õigem variant :)
Ideeliselt tahaks midagi muud igapäevaseks.
Ma juba mõtlesin siin vahepeal uuesti 145QV soetamise peale :D
6.a. tagasi müüsin enda oma ~900 euroga maha. Praegu vaatan hindasid ja saadavust... 3000+ ... whaat!

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1097
Slicer kirjutas: Ma juba mõtlesin siin vahepeal uuesti 145QV soetamise peale :D
6.a. tagasi müüsin enda oma ~900 euroga maha. Praegu vaatan hindasid ja saadavust... 3000+ ... whaat!
oota veel natuke ... ära unusta seda, et QV mitte ainult ei alga 3000 pealt, vaid neid on valikus tervelt 3 (1 ostetakse ära ja 2 lähevad veel kallimaks).

MUIDUGI kui nüüd täiesti aus olla, siis 145 mitte-QV-sid saab hetkel veel veidi odavamalt
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1099
noh- mis see suts siis ära pole (ma arvan, et umbes kümnendiku GTA sse läinud summa eest saad juba väga pädeva 145 omale ehitada)

EDIT: GTV velgesid niikuinii QV alla lihtsalt ei paiguta-> veljel on rohkem poldiauke, kui rummul
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1102
hmmm- OT jätkuks- esimesed rummud sobivad, tagumiste paigaldamine on veidi keerulisem (vajab custom rattalaagrit, kuna tala läbimõõdud on erinevad)

been there - kõige lihtsam oleks võtta GTV esi ja tagasild, ehitada custom paak ning tõsta need kõik 145 alla.

või siis osta üleminekuflantsid või lasta rummud kinni ja uued augud puurida.


P.S. et asi ainult väga teoreetiline ei oleks ning kui tahad mõttega edasi mängida, siis mul on GTV esi ja tagasild pakkuda :angel:
Tegelikult ma olen normaalne....

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1103
Kirjutan siia ka sama teksti nagu plämasse.

Keegi mu 156 GTA roostetanud lõpupütti ja toru koos silenceriga ei taha ära viia?
Korteris karbi sees ja piisavalt kolakas. Tahaks ruumi saada. Kuid vanarauda ka nagu ei tahaks visata...
Mõni osavam keevitaja ehk suudab ka teise elu sisse puhuda...

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1104
Nii vaja oleks uusi matte sisse. Mul esimesed on mitte originaalid ja sarnased sellistele, kui mitte öelda, et täpselt samad.
Pilt
Pilt


Kuid hetkel on mul tagumised matid GTA originaalid, koos plastik kinnitustega ja halli äärega.
Kuid mitte päris sellised hallid/hõbedad nagu need siin:
Pilt
Pilt


Ise millegipärast kipun rohkem neid itaalia lipu värvides matte oma peas eelistama...
Pilt
Teie arvamused?

Re: Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#1109
Sai ka täna oma kõrva ja silmaga auto ära nähtud/kuuldud. Kulgesid mööda Paldiski maanteed hommikul, ma nillisin tööautoga kõrval sõites seda läikivat iludust. :D
Mõnusat sportlikku heli tekitab ka teine... :thumbup:
If you park it and don't look back as you walk away... you bought the wrong car.
cron