Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#32
Slicer kirjutas: Samas arvan, et enamik Alfa müüjad siiski tahavad, et läheks teise Alfahooliku kätesse, kasvõi väheke väiksema summaga peaasi, et kuskil ribadeks sõidetakse ja sinnapaika jäetakse.
Tahavad või? :icon_wtf:

Kuskilt jääb väike eitus vajaka ja lause saab täitsa teise tähenduse! :)

Ei kurat, jõudu! Superluks!

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#35
Alfa Romeo 33 kirjutas:Ärge nokkige nüüd Slicer-i kallal, ta ostis auto mis on ta unistus olnud, nii et suures rõõmu seisundis juhtub paljudel kirjaviga sisse! :D
mis mõttes ärge nokkige? kindlapeale nokime, tavalised eestlased, kadedad... ise ära ei suutnud osta, nüüd nokimegi...
etsiis, kas juba laguneb ka? :icon_think: :icon_think: :icon_think:

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#38
Ma usun, et tegemist ei ole purunematu Alfaga? :icon_wtf: Seega sinna on aegajalt vaja ikkagi minna. :grandpa:
Aga kriitilisi asju õnneks ei tuvastatud. Täna nägin autot esimest korda altpoolt ka ja ei tundunud midagi oleks silma eriliselt riivanud. Ei loksunud ka midagi. Olen tähele pannud, et üle lamavate politseinike minek on suht "mõnus". Kui esisild läheb üle enamvähem pehmelt siis tagasillaga üle veeredes on väike hüpekas sees olijatel garanteeritud :lol: Ükskõik kui aeglaselt ei üritaks üle saada sellest. Võib võrrelda sellega kui üritad salvo kelguga lasta alla mõõda kivist mäenõlva. Kui roolist kinni ei hoia siis lendad peaga lakke :icon_problem:

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#44
Slicer kirjutas:Olen tähele pannud, et üle lamavate politseinike minek on suht "mõnus". Kui esisild läheb üle enamvähem pehmelt siis tagasillaga üle veeredes on väike hüpekas sees olijatel garanteeritud :lol: Ükskõik kui aeglaselt ei üritaks üle saada sellest.

Kas oled proovinud juba ka alla 100km/h õletada politseinike ?
:lol:

(hetkel foorumi kõige popim tema igal-juhul. isegi kui midagi mõistlikku öelda ei ole, ikka kurat kisub kirjutama - ka kõrvaltvaatajal on ju rõõm suur, et GTA pääses pinnasesse vajumisest).

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#45
PilotMotors kirjutas:.......
Poliitiliselt korrektne vastus :D

Aga, kas on teada olemasolevate 18'' velgede laius ja ET ?

Mind ennast ootab üks kpl kodus, siis tean, kas hakata proovima või mitte.
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)
cron