Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#47
bnd kirjutas:
PilotMotors kirjutas:.......
Poliitiliselt korrektne vastus :D

Aga, kas on teada olemasolevate 18'' velgede laius ja ET ?

Mind ennast ootab üks kpl kodus, siis tean, kas hakata proovima või mitte.
Tegemist 18" OZ Ultraleggera'dega.
http://www.ozracing.com/at-team/wheels/ ... leggera/en" onclick="window.open(this.href);return false;

Sealt ma küll välja ei otsinud mõõte, kuid ehk aitab otsingutes.

Mul on autos saksakeelsed dokumendid kus nägin OZ nime. Uurin välja äkki on seal täpselt kirjas.
Mingi mitu lehte oli Saksa ülevaatusest nende velgede ja coilide kohta :icon_wtf:
Krt, seal ikka need ülevaatused väga karmid. Aga kui seal sobis siis peaks Eestis ammugi sobima kuna seal veits karmim see kord.

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#48
Üleeile pandi alla need 18" veljed koos rehvidega. Märkasin, et 2 velge olid rohelist värvi õhunipliga ja 2 mustad. Eile siis avastasin, et rohelised on piistu pandud :lol: Mustad olid alles. Njah... leidub ikka inimesi. Vähem kui 24h'ga pandi pihta. Raudselt maja juurest. Peab ikka tavalised mustad asemele panema. Alfisti lehel müüdi neid alumiiniiumist alfa logoga nipleid. Arvan, et need pandaks pihta kohe kui selja pööran :icon_censored: Seega jääb ära selliste asjade külge panemine. Loodan, et märgid jäävad auto külge alles. Kunagi ei tea, millal keegi tahab GTA märki omale ... saan aru küll, et ilus teine :icon_roll:

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#51
Ei saa

See masin on all show-no go :butt:


kui aga ET tundis muret raudper*e pärast, siis ma tunnen ise kah muret :D
Minnes Ivalosse saab autorongiga, sealt tühised mõnisada km, siis sõit ise- sõidetav, lõpus kasutades mõningaid ärkvelhoidvaid aineid ja plaastrit per*el :D. Aga vot tagasisõit, mnjaa, seda veel ei kujuta ette
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)

Alfa Romeo 156 GTA, Slicer

#56
Slicer kirjutas:OZ velgedest sain teada sellised andmed:
8x18, 5/100/58.1, ET35mm.
ole nüüd hea ja mine masina juurde ja vaata, kas koopa ja rehvi vahel on 1cm vaba ruumi? :mrgreen:
kui ei ole, siis planeeritavad 8,5x18'' ei sobi, kui aga on, siis huraaaa!!

Niikuinii kõnnid ümber auto tundideviisi :butt:
See suvi siis Volvoga : XC60 R-Design Polestar :)