Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#16
Tänane päev:

uus siduri töösilinder küljes.
Turbo küljest tulev lõdvik, mis läheb õhulugejasse, seal oli 5cm suurune mõra/pragu
See sai esialgu klaasiliimiga remonditud.

parempoolse tule kõrv sai tagasi külge ehitatud

Tagaluugi juhtmete väljavahetamine jäi pooleni.
Tagaluugi mootor oli lahti, selle keerasin tagasi kinni.
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#17
Luugijuhtmed vahetatud.
Sidurilülitit veidi pedaalile lähemale painutatud. (kui sellest mingit tolku seal hetkel on)
Kojameeste hoovastik määritud ja paar uut o-rõngast pandud. Kojamehe varred said värske värvi endale selga.Sise-välisõhu klappi mootor regullitud , hoovastik oli lahti, klapp ei liikunud.
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#18
Veelkord... mrt- Äitähh :)

Pihusti (esialgu 5-es ) vahetatud ja korras põhimõtteliselt. Ülerõhuga hakkab küll pöördeid piirama ja viskab pihusti tule põlema, aga suremisest pole lõhnagi.

Vähemalt täna õhtul oli kõik timm.

Kosun veidi, kogun kreeklasi ja siis võtan mrt'lt ka tesie pihusti.

Senikaua tuunin pilli edasi ja ajaviiteks poleerin üle :)
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#19
Eile õhtul:
Pilt
Pilt

Juhipool taga rippusid mingid kolm lahtist juhe... esialgu ei süvenenud, See nädal hakkan tagumisi pidureid tegema siis vaatan täpsemalt

Siduritoru kronsa oli lahti ja hõõrus vastu paisupaagi lõdvikut. Natuke veel, ja oleks mahlad väljas olnud.


Ühel esimisel suveka veljel kaks pragu randi peal. Lasen tööjuures plekul kinni keeviada ja siis uurin kui kõver velg onja palju sirutamine maksab
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#20
Eino mõnus!

Mulle järjest sattub ikka mingit sitta.

Vasakpoolne velg puruks, keegi on kunagi miskit üritanud lappida aga tulutult.

Sama lugu ühe suvekaga

Mõlemalt poolt sisemised veovõlli otsad?
sumpsikrosa poldid üldse panematta jäetud

turbo lekib nagu mahlakask

Käigud ei lülitu ikka normaalselt (kast? )
sõidusoojendi või mis iganes tal peal on.. see ka töötama peab?
salongiõhu filtris lilled juba põhimõtteliselt kasvasid

Tööd ja raha peab ikka korralikult veel alla panema. Tulevikus vist osaliselt üle uuesti värvima. Piitadel silikooniaugud ja tolmu liialt palju et ilma lakist läbi lihvimatta seda välja saada.

:captain:
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#21
Esiteks... Hommikul viskasin tervitava samas sellise ükskõikse pilgu härr starfild-i poole (Statis) :icon_wave:

Siis püssisin rakverre kaubale järele ja nüüdseks on Hammasrihm koos kõigega vahetatud. SKF-i toodang.
Salongi ja mootori filtrid panin ka uued
Tagurpidi käigu tule lüliti uus
eee... UM-ist tuli krt ikka vale mootori padi (tagumine). Vahetan siis selle ka ära.

Üks veovõlli ots ootab ka vahetust. Homme hakkan sellega vist tegelema.
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#23
Kiskusin täna pool esisilda lahti et seda krdi otsa vahetada ja lõpuks siis selgus et ots on ikka vale. Väljast kõik sama aga sees kolme laagri asemel kuus kuuli ja augu diameeter oli ka tunduvalt suurem.



Nii

ja mis kuradi valemiga cd boxile plaate kirjutada. No ei hakka tööle. Juba 10CD-d ära raisanud.
.cda lõpuga failid plaadila aga boks plaati ikka ei tunnista :duh:
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#26
Jarmo kirjutas:Esiteks... Hommikul viskasin tervitava samas sellise ükskõikse pilgu härr starfild-i poole (Statis)

Kusjuures ma jõudsin enamvähem viisakalt ka vastu nõksutada peaga. Eht-eestlasik emotsionaalsus. Järgmine kord püüan tagasi tõmmata emotsioonidega :P

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#27
Jarmo kirjutas:ja kui lihtne see usb 0tsa paigaldamine täpselt siis on? :icon_roll:
See ühendus, mis muidu viib juhtme eest raadio juurest CD boxi, sinna asemele saab ühendada USB otsa.

Kui aus olla siis see väga levinud lahendus just ei ole, aga kui sa soovid siis ma võin uurida selle kohta. Olen oma silmaga näinud seda juhet, mis 166le läheb. Omanik oli kuskilt itaalia foorumite kaudu google translatoriga välja otsinud selle, niisama neti poes kuskil ei ole :icon_thumbup:

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#28
lihtne variant on Loudlink/Xcarlink vms -> aga maksab ca 130 raha (see imiteerib siis cd boxi). Sama tulemus on saavutatav ka tavalise USB-ga aga see eeldab ICS-i enda ümberehitust ja uut seadistamist)

keerulisem variant on ühendada ICS seest aux ümber pleierile (s.t. võtta sisuliselt kassetiosa maha ja selle sisendisse joota otse kinni kõrvaklapiots)

kõige lihtsam variant on minna poodi ja osta FM modulaator, mis toetab nii usb-d kui sd kaarti (odavaimad on mingi 10-20 raha- puldiga vist on kallimad) ja ühendada selle jaoks eraldi toide "kuhugi" või pista see otse sigaretisütajasse ja unustada kogu ICS-i laialivõtmine ja uuesti ühendamine :roll:
Tegelikult ma olen normaalne....

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#29
Ma tean, et üks mees Rakveres pani ICS-ile video vaatamise võimaluse mälupulgalt, küll ta siis muusikat ka mängib. Midagi eriti rasket ei pidanud olema, uurisin ka kunagi asja natuke aga ei viitsinud ehitama hakata kuna otsene vajadus puudus. Kahjuks kontakti anda sulle ei oska.
cron