Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#46
Eile tegin veidi naha hooldust. Esimesed uksed tõmbasin ka laiali korraks. juhiukse seest on millegipärast aknasiini see olev tihend puudu. See uksenupp ka ei liikunud seal, see sai ka korda. kevadel kui ilmad soojemaks lähevad mõtlen midagi selle niiskustõkkega ka välja midagi. See on seal praegu ribadeks.
Pilt
Puudu olev tihend:
Pilt
no ja peale seest puhastamist tegin ka väljast puhtamaks
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Märgi värvimine ei tulnud just kõige paremini välja, aga meetri kauguselt on täitsa hea :mrgreen:
Ei viitsinud tõbisena rohkem vaeva näha
Pilt

Kunagi UM-st tellitud padi oli ikka vale :mrgreen: Leidsin täna uue, ja tellisin ära, ehk tuleb seekord õige
Põhimõtteliselt on sellist patja vaja:
http://ricambi.alfisti.net/popup_image. ... 81&imgID=0

Ega kellelgi juhuslikult tagumist stanksilisa ei vedele mingi ime läbi kuskil?
Saaks selle aero paketi täiuslikuks.
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#51
Kaua 166-l ülemised õõtsad kestavad muidu? :mrgreen:

3000 km tagasi sai vahetatud, ja nüüd ükspäev uurides selgus, et juhipoolsel on juba loks sees. (kaitsekumm terve)

ometi ei võtnud kõige odavamaid, vaid mingi 65 € tükk vist

Ja mis tootja omad kestavad? kui keegi juba seda teed mööda käinud on.
155, 2x166, 159 ja 75?

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#53
janar_t kirjutas:Triscan sõitis mul ca 18 000. Šarniirid olid peale seda väga okeid, aga juhipoolsel õõtsal oli puksides lõtk. Praegu olen Delphidega ca 5000 kilti sõitnud. Eks paistab kaua nendega saab :popcorn:
TRW ehk OEM õõtsad, hetkel sõitnud 11.000 km. Muresid pole veel.

terv, teager
Pilt

Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#55
Kõigepealt

jan1: Aitäh kiirreageerimise eest! Tõesti, enam vastutulelikumat inimest ma ei tea.


Lugu on lühike: Läksin suverehve ostma lõunal, ostsin...

Sain kilomeetri rahulikult (isegi) kiirendada kuniks äkitselt kadus vedu ja pöörded läksid lakke.

"no ei ole võimalik!!"

tahavaate peeglitest ei pistnud mahlarida järgi olevat, seega lootes, et tegu mingi lambi käigu "välja viskamisega" proovisin korra käigu uuesti sisse panna ja ei midagi.

Kõrr-kõrr


Veeresin bussipeatusesse ja sinna ma jäin.

Esimene kõne läks jan1-le

kõige suurem hirm oli kast.
Aga arvatavasti on sidur oma elamise ära elanud. Käigud lülituvad ilusti sisse kõik, aga sidurit lahutades hakkab vilisema ja kragisema.

transportisin tööjuurde ära ja esimestkorda oli selline tunne, et nüüd on vist kõik. Pea ei jaganud enam mitte midagi. Hakkasin vaikselt lammutama,aga no mida sa lammutad, kui mõte ei tööta. Kuna tuju oli sitt ja kasti eemaldamine tundus ka esmapilgul võrdväärne mingi pommi kahjutuks tegemisega,siis loobusin. Lähen homme puhanuna ja vahetan (loodetavasti) selle siduri ära.

Elearn andis lootust, et ei pea kogu kremplit koos sillatalaga alla laskma, vaid aitab, kui kasti poolne sillatala osa lahti lasta

Täna jäi sedasi:
Pilt
155, 2x166, 159 ja 75?

Re: Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#57
üle 6000 km hiljem töötab kõik laitmatult.

ABS remontis end ise ära, kui paar nädalat tagasi kiiremini kurve sai võetud ja pidurdatud sedasi et kettad kärssasid hiljem.

Mootori padi jõudis lõpuks kohale... siiiamaani oli suht prosta remont vanale padjale. Suht sedasi, et ohtralt kapronköit ümber mootori padja ja poolraami... töötas :D


Ühesõnaga... uus padi küljes ja kõik on korras.
Pilt

Enne raplat (kui jõuan sinna) pean ühe küljelaiendi kinni tuunima... kipub varsti alt ära tulema
155, 2x166, 159 ja 75?

Re: Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#58
Niisiis
Esisild:
uued ülemised õõtsad
uued alumised õõtsad
uuedvälimised rooliotsad

Mingi kolks on ikka sees. Janari auto on selle kõrval kaks korda vaiksem. Selline tunne nagu ma ei saagi seda nii vaikseks kui janari 166-te :D

taga on läbi stabika puksid, paremal pool käändmiku puks(id)
Muus osas on aga kalla ja talla ja vaheta rehve :D
Kohustuslikud pildid.

Kahjuks ei saanud puhta autoga pilte vaid peale üht sõitu kruusal
Fotoshjoppis ää tuunitud pildid :D
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
155, 2x166, 159 ja 75?

Re: Tumesinine 166 2.4 Jarmo

#59
Hei !

Eee... :? vahepeal värvisin Esitiivad ära. Vahetasin sitaks pukse. Ees on uued kettad ja klotsid, taga ainult klotsid. Taga vahetasin õhe kõveriku hoova. Esituled tuunisin ära. Tuunimise käigus lõhkusin kaks klaasi ära. Õnneks sain kogu tulede komplekti (esituled, udutuled ja tagatuled) 100 euroga vääna romulast. Police tegi toonitud küljesuundade eest trahvi. Pidin heledaks tagasi tegema. Väljalaske kolle on vahetatud. Brtubost sain turbo vahele ka uued tihendid.

Sünnipäevaks on kindel plaan vist 159 tuua. Seega.. kes tahab see võib jagada infot kellelegi, et see auto on nüüd müüa.

Esiuksi täiendasin pigimatiga. Et müra jääks välja ja kisa sisse :D Ja kuna mulle meeldib muusikat kuulata, ja seda valjult, siis Hetkel ees olevad DLS-id plaanis asendada mingite suuremate (8") elementidega või ehk panen mingid filtrid esialgu vahele. Pagassis oleva Alpine võimu peaks ka suurema vastu vahetama.

Nii..
helist rääkisin,
värvimisest rääksin,
müügist rääkisn...


hmm

A... plaan on poleerida. Põhjalikult nagu. Lakipind 1500, 3000, 6000 sirgeks ja siis vist Meguiarsi pastadega läikima

See muidugi ei muuda fakti, et lakk hakkab paarist kohast kooruma ja tagaluuk on omadega täitsa pees.(mullitab)

mis siis veel...

peale värvimist sõitsin esimene nr armatuuril. :D See nr ei sobi kohe kuidagi sinna ette. Politseile ei meeldinud ja ähvardasid trahvi teha. Pidin ette tagasi panema :x

Endiselt läheb 200ni suht kiirelt, sealt 20 edasi juba kogub. kusjuures... 200 juures on auto jumala vaikne ja stabiilne :) soovitan

Mingi õhtu vahetan moortori tagumise padja ka ära.

Hmm

mina seda webastot küll kuidagi tööle ei saa. No ei tee mitte ühtegi piiksu. Suht kurb olen :mrgreen:

Ja istmesoojenduse remontisin ka ära. Tüüpiline värk: seal see mingi termolüliti vist .. sealt juurest juhtmed puruks. Jootsin tagasi ja asi korras.
Plaan on mõlemal 166 uus nahk roolile panna. Kuna mulle meeldib nikerdada, siis täiega tahaks seda ise teha :D aga noo seedin seda veel. pean kõigepealt kuskilt õige naha saama.

Nüüd tulevad pildid:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Ja viimane nr asukoht:
Pilt
veits väiksem ja kahepoolse teibiga. Testitud 200km/h .. ei kao kuhugile.

mingi pilt küljepealt kui kedagi huvitab :D
Pilt
vana ninaga 166 küljejoon on ikka väga ilus. Paneb lausa ropendama :)
155, 2x166, 159 ja 75?