Re: Alfa Romeo 159 SW 2,2 JTS - Traktor

Pilt
Õlivahetus taas tehtud (247470km/Gastrol Magnatec 5w 40)
Filtrid "Mahle".

Endiselt.... Kes otsustab panna õhufiltri sellisesse kohta :wave: Kanali peal päris ebameeldiv ikka. Tõstukil vast muidugi lihtsam.

Salongi suurpuhastus sai nii, et ei raatsinud pärast isegi autosse istuda uuesti määrima.

Nipiraamatusse: 166 esimesed porimatid sobivad enam-vähem ka 159sse. Eelmised olid juba nii otsas ja käepäraselt sai katsetatud.
Mõistliku hinnaga saaks tegelikult suht edevad custom matid, aga neil pole 159 näidist ja šablooni pole jõudnud neile saata.

Re: Alfa Romeo 159 SW 2,2 JTS - Traktor

spark kirjutas:
26 Mär 2020, 15:26
Traktor kirjutas:
26 Mär 2020, 02:41

Mõistliku hinnaga saaks tegelikult suht edevad custom matid, aga neil pole 159 näidist ja šablooni pole jõudnud neile saata.
"Sheeri kama" mul oleks ka vaja 2001 aasta Grand Voyagery (suht lagunenud originaal kummimattide asemele)
Mistrast pole veel jõudnud küsida ...
Selline lehekülg jäi vist facebookis silma. Enamus tüüpilisi asju neil mõõtudena olemas. Aga 159 jaoks tahtsid et ma neile šabloonid või mõõdud saadaksin, sest olen enamuse ajast Lõunas. Tallinnas olles võtaks nad ise mõõdud.
Tundub adekvaatne. Komplekti hind polnud ka ulme, miski 35€ äkki (võin ka eksida).

https://xlmotors.ee/